1. Sākums Brother
 2. Biznesa risinājumi
 3. Risinājumi veselības aprūpes nozarei
 4. Veselības apeūpes aprīkojuma marķēšana

PT-P900 sērijas printeru klāsta un P-touch noturīgo uzlīmju izmantošanas priekšrocības

Caurspīdīgs laminēts virsējais slānis aizsargā tekstu no ķīmiskām vielām, mitruma, nobrāzumiem, saules gaismas, augstām un zemām temperatūrām. Brother P-touch laminētās uzlīmes ir testējusi neatkarīga laboratorija, lai nodrošinātu to noturību.

Termiskās pārneses tehnoloģija darbojas ar tines lenti - skaidram, augstas kvalitātes drukas rezultātam. P-touch uzlīmju printeri norošina ilgnoturīgu uzlīmju druku ar līdz pat 360 x 720dpi drukas izšķirtspēju. 

Lai uzlabotu efektivitāti un samazinātu kļūdas, kas var rasties, rakstot ar roku numurus vai cita veida informāciju, uzlīmēs var iekļaut tādus lineāros vai divu dimensiju svītru kodus kā GS1-128 un QR.

Iespēja uzlabot uzlīmes identifikāciju, iekļaujot attiecīgu grafisku attēlu, piemēram, logotipu vai simbolu. Tiek atbalstīti tādi populāri failu formāti kā. jpg,. png un. bmp.

Brother TZe lenšu kasetes ir pieejamas plašā uzlīmju izmēru klāstā - līdz pat 36 mm, turklāt dažādās krāsās. Ir pieejamas arī metāliskas, īpaši noturīgas, drošības lentes un labi saredzamas fluoriscējošas uzlīmes, lai atbilstu visām marķēšanas prasībām.

P-touch Editor programmatūra Windows un Mac operētājsistēmām ir bezmaksas lejupielādējama un ļaus profesionāla dizaina uzlīmēm būt atbilstošām visām marķēšanas prasībām.

Service information on Brother P-touch TZe laminated label attached to syringe driver in a hospital

Nodrošini darba aprīkojuma iekārtu pareizu uzturēšanu

Ja iekārta nav precīzi identificēta, nepieciešamā ierīču pareiza apkope ir grūti veicama. Var tikt palaists garām kāds svarīgs veiktā pakalpojuma datums, vai izmantotas nepareizas ierīces. Izmantojot Brother P-touch laminētās uzlīmes uz katras ierīces, tiek garantēta to salasāmība daudzus gadus, kas palīdzēs uzturēt darba aprīkojumu vislabākajā iespējamajā stāvoklī.

Operating instructions on medical healthcare equipment

Iekļauj svarīgu informāciju par ierīču darbību 

Aprīkojumam var piestiprināt labi saskatāmas uzlīmes, kas satur svarīgu informāciju, sniedzot norādījumus lietotājiem par to pareizu darbību un nodrošinot, ka ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai, par to brīdinot. Izmantojot plašu uzlīmju krāsu klāstu, ieskaitot metālisko un fluorescējošo krāsu, varat nodrošināt, ka instrukcijas ir skaidri saskatāmas un pamanāmas nekavējoties.

Brother P-touch laminated TZe labels on various chemicals in a laboratory

Izturīgas Brother TZe uzlīmju lentes

Pieejamas platumā līdz 36mm, dažādās krāsās un materiālos, iekļaujot metāliskas, īpaši stipras liptspējas un aizzīmogošanas uzlīmes. Brother P-touch laminētās uzlīmes ir testētas un to noturība pret dažādiem materiāliem un apstākļiem ir pierādīta:

 • Ķimikālijām
 • Ūdeni un citiem šķidrumiem
 • Nobrāzumiem
 • Saules gaismu un UV starojumu
 • Sasalšanas temperatūrām līdz -80C
 • Karstumu līdz +150C

Kad pielīmētas, uzlīmes paliks noturīgas un salasāmas ilgus gadus.

TZe lentu tehniskā specifkācija (PDF, 2.5MB)

Brother P-touch PT-P900W printing asset labels

PT-P900 galda uzlīmju printeru klāsts

Brother P-touch PT-P900 sērijas galda uzlīmju printeri ir izcila izvēle veselības aprūpes iestādēm, kurām ir nepieciešamas ilgnoturīgas uzlīmes.

 • Izturīgu uzlīmju druka pēc vajadzības, līdz 36mm platas uzlīmes.
 • Liels drukas ātrums, augstas izšķirtspējas druka.
 • Iespēja iekļaut svītrkodus, logotipus un citus simbolus, ja nepieciešams.
 • Saite uz Excel failā iekļautajiem datiem, lai ātri izdrukātu vairākas uzlīmes vienā garā joslā.
 • Iekļauta P-touch Editor uzlīmju dizaina programmatūra.