1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Sadarbība ar Brother
  4. Kanāla partneri
Business man laughing while sat at table with business woman

Mēs vēlamies ar Jums sadarboties

Gandrīz 50 gadus mēs esam sadarbojušies ar visu lielumu partneriem, tostarp tālākpārdevējiem, mazumtirgotājiem un tiešsaistes speciālistiem, palīdzot viņiem paplašināt savu piedāvājumu un palielināt peļņu.

Mēs pievēršam lielu uzmanību kanālu pārdošanas darījumiem, tāpēc kā kanāla partneris mēs pārliecināsimies, ka saprotam jūsu uzņēmumu, un piedāvāsim jums vislabākos rīkus, kas palīdzēs jums netraucēti darboties.

Brother partneri var piekļūt mūsu zināšanu tīklam no partneriem un klientiem dažādās nozarēs, ieskaitot mazumtirdzniecībaspārtikas un viesmīlībasveselības aprūpes, transporta un loģistikas nozares.

Mūsu kanālu partneri gūst labumu no...

Mēs atbalstām kanālu partnerus ar uzlīmju printeru, daudzfunkciju printeru un skeneru funkciju demonstrēšanu, lai atvieglotu un veicinātu Brother produktu pārdošanu.

Būt daļai no Brother kanālu tīkla nozīmē saņemt piekļuvi visiem mūsu pārdošanas instrumentiem un mārketinga resursiem - kā arī Brother speciālistu nodrošinātām produktu apmācībām.

Brother tehniskie speciālisti un Eiropas pārdošanas komandas ir gatavībā, lai nodrošinātu atbalstu un konsultācijas, neatkarīgi no prasībām.

Mūsu partneri var izmantot atlaides lieliem projektiem, nodrošinot iespēju piedāvāt gala klientiem labāko iespējamo cenu, nodrošinot veiksmīgas sadarbības iespējas.

Mēs, Brother sadarbojamies ar Jums un atbalstām jūs iespējās, kur vien iespējams.

Mēs izmantojam mūsu globālo Brother pārdošanas komandu, izplatītājus, tālākpārdevējus un neatkarīgo programmatūru pārdevēju tīklu, lai dalītos iespējās un paplašinātu mūsu partneru biznesu.

Kā Brother produktu un piederumu tālākpārdevējs jūs varat izmantot mūsu partneru programmu klāstu tālākpārdevējiem, kas piedāvā dažādas iespējas kā atlaides un pārdošanas veicināšanas pasākumus.

Ja jūs interesē sadarbība ar mums, lūdzu, aizpildiet formu, lai iesniegtu savu jautājumu mūsu komandai.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Personīgā informācija, ko jūs sniedziet, tiks izmantota saskaņā ar mūsu privātuma politiku un sīkfailu politiku.