1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Sadarbība ar Brother
  4. Kanāla partneri
Business man laughing while sat at table with business woman

Mēs vēlamies ar Jums sadarboties

Gandrīz 50 gadus mēs esam sadarbojušies ar visu lielumu partneriem, tostarp tālākpārdevējiem, mazumtirgotājiem un tiešsaistes speciālistiem, palīdzot viņiem paplašināt savu piedāvājumu un palielināt peļņu.

Mēs pievēršam lielu uzmanību kanālu pārdošanas darījumiem, tāpēc kā kanāla partneris mēs pārliecināsimies, ka saprotam jūsu uzņēmumu, un piedāvāsim jums vislabākos rīkus, kas palīdzēs jums netraucēti darboties.

Brother partneri var piekļūt mūsu zināšanu tīklam no partneriem un klientiem dažādās nozarēs, ieskaitot mazumtirdzniecībaspārtikas un viesmīlībasveselības aprūpes, transporta un loģistikas nozares.

Mūsu kanālu partneri gūst labumu no...

Mēs atbalstām kanālu partnerus ar uzlīmju printeru, daudzfunkciju printeru un skeneru funkciju demonstrēšanu, lai atvieglotu un veicinātu Brother produktu pārdošanu.

Būt daļai no Brother kanālu tīkla nozīmē saņemt piekļuvi visiem mūsu pārdošanas instrumentiem un mārketinga resursiem - kā arī Brother speciālistu nodrošinātām produktu apmācībām.

Brother tehniskie speciālisti un Eiropas pārdošanas komandas ir gatavībā, lai nodrošinātu atbalstu un konsultācijas, neatkarīgi no prasībām.

Mūsu partneri var izmantot atlaides lieliem projektiem, nodrošinot iespēju piedāvāt gala klientiem labāko iespējamo cenu, nodrošinot veiksmīgas sadarbības iespējas.

Mēs, Brother sadarbojamies ar Jums un atbalstām jūs iespējās, kur vien iespējams.

Mēs izmantojam mūsu globālo Brother pārdošanas komandu, izplatītājus, tālākpārdevējus un neatkarīgo programmatūru pārdevēju tīklu, lai dalītos iespējās un paplašinātu mūsu partneru biznesu.

Kā Brother produktu un piederumu tālākpārdevējs jūs varat izmantot mūsu partneru programmu klāstu tālākpārdevējiem, kas piedāvā dažādas iespējas kā atlaides un pārdošanas veicināšanas pasākumus.

Esat ieinteresēts sadarbībā ar Brother?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju.

22026644

Ja jūs interesē sadarbība ar mums, lūdzu, aizpildiet formu, lai nosūtītu mūsu komandai savu jautājumu.

Atzīmējot šo lodziņu, Jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother produktiem, nosūtot Jums e-pastu.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu mārketinga komunikācijām, mūsu mārketinga e-pasta ziņojumos noklikšķinot uz "atcelt abonēšanu".

Skatīt mūsu noteikumus un nosacījumus.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.