1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2023
  5. Brother iepazīstina ar A4, A3 un lielformāta izkārtņu printeri

Brother iepazīstina ar A4, A3 un lielformāta izkārtņu printeri

 

Brother ir laidis klajā savu jaunāko daudzfunkciju galda garā formāta printeri MFC-J6959DW, kas piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas paši veidot savus reklāmas materiālus.

Brother jaunākā ierīce nodrošina visas drukas vajadzības - no A4 un A3 formāta drukas līdz izkārtņu, plakātu, lielu ainavisku izdruku un līdz pat 2,7 metrus garu baneru drukāšanas.

MFC-J6959DW printeris piedāvā uzlabotas funkcionalitātes iespējas, jo tas var ne tikai uzglabāt un drukāt papīra ruļļus tapešu stilā, bet arī drukāt bez malām un automātiski sagriezt dokumentus precīzā garumā, nodrošinot lietotājiem "gatavu" produktu.

Henning Elkjær, Brother pārdošanas direktors Dānijā un Norvēģijā, teica:

"Mēs zinām, ka uzņēmumi ir ļoti aizņemti, un mēs vēlamies atvieglot viņu dzīvi, piedāvājot savā klasē labāko tehnoloģiju, kas atbilst visām drukas vajadzībām.

Mūsu kompaktais garā formāta printeris maza un vidēja izmēra uzņēmumiem maina spēles noteikumus, jo ar to var drukāt, skenēt, kopēt un pat nosūtīt faksu, izmantojot vienu ierīci, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc vairākām un bieži vien dārgākām ierīcēm."

Tā kompaktais, neuzkrītošais dizains nodrošina iespēju novietot to jebkurā biroja vietā. Savukārt unikālā papīra tvertne ļauj neuzkrītoši novietot papīra rulli ierīces iekšpusē, kas ļauj darba vietai izskatīties tīrai un kārtīgai.

Ja lietotāji nedrukā uz lielformāta papīra ruļļa, to var vienkārši aizstāt ar līdz 500 A4 formāta papīra losknēm un turpināt drukāt vajadzīgajos formātos.

Šajā ierīcē izmantota arī Brother patentētā MAXIDRIVE drukas mikroshēmas tehnoloģija, kas nodrošina ilgstošu, īpaši ātru un kvalitatīvu krāsu druku.

MFC-J6959DW printeris, kas vienmēr nodrošina augstas kvalitātes profesionālus rezultātus, ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, mazumtirgotājiem, neliela izmēra iespiedējiem un fotogrāfiem, kuri vēlas investēt lielformāta printerī.

Henning Elkjær piebilda:

"Šis jaunākais modelis mūsu lielformāta drukas iekārtu klāstā paver neierobežotas drukas iespējas."

Lai uzzinātu vairāk par šīs iekārtas piedāvāto funkcionalitāti, spiediet šeit!

MFC-J6959DW ir pieejama mūsu tirgū no 2023. gada 1. jūnija.

MFC-J6959DW large format priner