1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2022
  5. Brother iepazīstina ar augstas veiktspējas galda skeneru klāstu

Brother iepazīstina ar augstas veiktspējas galda skeneru klāstu

 

Brother iepazīstina ar jaunu augstas veiktspējas skeneru klāstu, kas piemērots lietošanai mājās un birojā.

Jaunā sērija, kas laista klajā 2022. gada maijā, ir ideāls papildinājums Brother augošajai skeneru līnijai, nodrošinot klientiem precīzu, liela apjoma skenēšanu, uzlabotu attēlu apstrādi un virkni dokumentu optimizācijas un inteliģentas darbplūsmas iespēju, lai sadarbība darbā būtu vieglāka nekā jebkad agrāk.

Katrs šīs līnijas skeneris ir izstrādāts, domājot par Brother klientiem, un tam ir vienkāršs, bet izturīgs dizains, uzlabota attēlu uztveršanas optimizācija un profesionālas programmatūras komplekts, kas piemērots dažādiem uzņēmumu lielumiem un prasībām.

Henning Elkjær, pārdošanas direktors Dānijā un Norvēģijā, komentēja jaunāko produktu klāstu:

"Mēs ceram, ka Brother jaunā galda skeneru sērija padarīs dokumentu digitalizāciju un sadarbību vieglāku nekā jebkad agrāk. Pateicoties iespējai ātri digitalizēt un rediģēt dokumentus, lietotāji var efektīvi un ātri digitalizēt, rediģēt un kopīgot dokumentus, nodrošinot piekļuvi augstas kvalitātes skenētiem dokumentiem no jebkuras vietas un bez gaidīšanas."

"Mūsu jaunajā klāstā ir iekārtas, kas atbilst visām uzņēmumu prasībām, tostarp modelis, kas ir lieliski piemērots lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas ievērojami uzlabot dokumentu pārvaldības iespējas, un iekārtas, kas ir ideāli piemērotas lietošanai mājās vai nelielos birojos. Tātad, neatkarīgi no tā, vai runa ir par divpusēju A4 formāta dokumentu, vizītkaršu, kvīšu vai daudzu lappušu dokumentu skenēšanu vienlacīgi, varat būt droši, ka šis klāsts palīdzēs jums izpildīt visas jūsu biznesa skenēšanas prasības."


ADS-4100 piedāvā abpusēju skenēšanu līdz 70 attēliem minūtē, 60 lapu automātisko dokumentu padevēju (ADF) un uzlabotu attēlu apstrādi.

ADS-4300N ir nedaudz ātrāks, jo tam ir abpusēja skenēšana līdz 80 attēliem minūtē un 80 lapu automātiskais dokumentu padevējs (ADF). Tam ir arī 3 konfigurējami karstie taustiņi, uzlabota attēlu apstrāde un sērijveida skenēšana, kā arī ultraskaņas daudzpakāpju sensors un atdalīšanas slēdzis.

ADS-4500W
ir abpusēja skenēšana līdz 70 attēliem minūtē un 60 lapu automātiskais dokumentu padevējs (ADF). Tam ir 7,1 cm skārienjutīgs ekrāns ar 20 konfigurējamiem īsceļiem, un tas piedāvā Superspeed USB3.0 un skenēšanu tieši uz USB pieslēgvietu, kā arī uzlabotu attēlu apstrādi un automātisko skenēšanas sākšanu.

ADS-4700W piedāvā vairāk funkciju. Papildus abpusējai skenēšanai līdz 80 attēliem minūtē un 80 lapu automātiskajam dokumentu padevējam (ADF) tam ir 10,9 cm skārienjutīgs ekrāns ar 56 konfigurējamiem īsceļiem, personalizēta daudzu lietotāju pieredze, droša darba grupas koplietošana, uzlabota attēlu apstrāde un sērijveida skenēšana, kā arī automātiskā skenēšanas sākšana, ultraskaņas daudzplūsmu sensors, atdalīšanas slēdzis, skenēšanas priekšskatījuma funkcija un CIS tīrīšanas signalizācija.

ADS-4900W ir ātrākais no šīs sērijas skeneriem ar abpusēju skenēšanu līdz 130 attēliem minūtē. Tam ir arī efektīvs 100 lapu automātiskais dokumentu padevējs (ADF), 10,9 cm skārienjutīgs ekrāns ar 56 konfigurējamiem īsceļiem, personalizēta vairāku lietotāju pieredze, droša darba grupu koplietošana, uzlabota attēlu apstrāde un sērijveida skenēšana. Turklāt tam ir Auto Start Scan funkcija, Ultrasonic Multifeed Sensor sensors, Separation Switch, Scan Preview funkcijas un CIS tīrīšanas brīdinājums.

Vīrietis strādā pie datora blakus Brother ADS skenerim