1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2022
  5. Brother sasniedz 40 miljonu pārstrādātu kasetņu atskaites punktu

Brother sasniedz 40 miljonu pārstrādātu kasetņu atskaites punktu

 

Kopš pārstrādes programmas uzsākšanas Eiropā 2004. gadā, Brother ir atkārtoti izmantojis vai pārstrādājis 40 miljonus toneru kasetņu - ar tādu kasetņu apjomu mēs varētu noklāt ceļu no Brother globālā Pārstrādes tehnoloģiju centra Velsā līdz uzņēmuma galvenajam birojam Nagoya pilsētā, Japānā.

Klienti no visas pasaules var atgriezt savas izlietotās Brother kasetnes, nosūtot tās uz vienu no Brother četrām  pārstrādes rūpnīcām Velsā, Slovākijā, ASV vai Āzijā. Katra kasetne tiek rūpīgi pārbaudīta, tās detaļas vai nu aizstātas vai atkārtoti izmantotas, kas nozīmē, ka praktiski visas kasetnes var tikt pārstrādātas un atgrieztas tirgū, tādā pat kvalitātē kā jaunas. Visas detaļas, ko nevar atkārtoti izmantot, Brother pārstrādā, pārliecinoties, ka nekas nenonāk izgāztuvēs.

Craig McCubbin, izpilddirektors, Brother Industrijas UK un Brother Industrijas Slovākija:

“Mēs esam vairāk kā lepni par šo sasniegumu. No 40 miljoniem kasetņu, ko mūsu klienti ir atgriezuši, mums ir izdevies atkārtoti izmantot 86%, pateicoties mūsu tirgus vadošajam procesam, kas ir iespaidīgi un nebijis sasniegums drukas industrijā.

Mūsu atkritumu pārstrādes koncepts ir vienkāršs. Mēs vēlamies atkārtoti izmantot tik daudz, cik vien iespējams. 2021.gadā mūsu atkārtoti izmantoto toneru kasetņu radītais oglekļa nospiedums bija par 33% mazāks, kā ražojot jaunas kasetnes. Atkārtoti izmantojot, kā mēs to darām, Brother aiztur aptuveni 5 300 tonnu CO2 nokļūšanu atmosfērā, kas ir līdzvērtīgs apjoms 1 150 automašīnu noņemšanai no ceļa."

Abas Brother Eiropas pārstrādes rūpnīcas nesen ieguva arī oglekļa neitrālu statusu un kasetņu savākšanas shēma ir "zero waste" akreditēta kopš 2013.gada. Brother tic, ka samazinot atkritumu apjomu, kas rodas mūsu produktu dzīves ciklā, mēs varam palīdzēt saviem klientiem sasniegt viņu ilgtspējas mērķus.

Craig McCubbin papildina:

"Mūsu solījums ir vienkāršs, kad mūsu klienti atgriež mums savas izlietotās Brother kasetnes, mēs atkārtoti izmantosim vai pārstrādāsim visas to detaļas, lai nekas nenonāktu izgāztuvēs. Tā rezultātā, katrs bizness var ietaupīt vidēji 40kg CO2 gadā vai pat vairāk, vienkārši atgriežot mums savas izlietotās Brother toneru kasetnes, palīdzot mums samazināt oglekļa nospiedumu un ietekmi uz vidi.

Mēs esam saņēmuši lieliskas atsauksmes no mūsu klientiem par mūsu pārstrādes programmu, bet mēs neplānojam pārstāt censties. Nākamo trīs gadu laikā mēs vēlamies vēl vairāk palielināt atkārtoti izmantoto kasetņu apjomu. Mēs arī vēlamies izpētīt iespēju atgriezt tintes kasetnes un produktus, ar mērķi nākotnē nodrošināt to, ka Brother klienti var mums atgriezt visu Brother ražoto produkciju."

Brother pārstrādes programma aizsākās ar pāris kasetnēm 2004.gadā. Kopš tā laika, tā ir augusi un tagad atkārtoti izmanto aptuveni 3 miljonus toneru kasetņu katru gadu.

Klienti var atgriezt Brother kasetnes bez maksas apmeklējot mūsu mājaslapas otrreizējas pārstrādes sadaļu.

BISK factory teaser