1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2022
  5. Jauna Pro Label Tool lietotne profesionālai marķēšanai

Jauna Pro Label Tool lietotne profesionālai marķēšanai

 

Tagad varat ērti rediģēt un drukāt profesionālas uzlīmes vienā acumirklī. Mūsu jaunākā uzlīmju printeru lietotne — Pro Label Tool — ir aprīkota ar jaunām funkcijām un ir pieejama iOS un Android operētājsistēmai. Lejupielāde bez maksas App Store un Google Play.

Lietotne Pro Label Tool, kas ir saderīga ar Brother PT-E550WVP, PT-E550WNIP, PT-P750W, PT-P900W, PT-P950NW un PT-D800W uzlīmju printeriem, aizstāj mūsu Mobile Cable Label Tool lietotni, kas jau nodrošina profesionāļiem, piemēram, elektriķiem un datu tehniķiem efektīvu marķēšanu.

Daudzās populārās veidnes, kas pieejamas kabeļu, komutācijas paneļu, tīkla aprīkojuma identifikācijai, ievērojami paātrina uzlīmju veidošanas procesu un samazina kļūdas, ko izraisa nepareiza garuma uzlīmju drukāšana. Iespēja vienkārši izveidot pilnībā pielāgotas uzlīmes. Ar Pro Label Tool lietotni profesionāla marķēšana ir kļuvusi vēl vieglāka.

 

Vieglāk izmantojama
Izmantojiet viedtālruni, lai izvēlētos, rediģētu un drukātu profesionālās kvalitātes uzlīmes portrait un landscape režīmā. Paātriniet uzlīmju drukāšanu uz vietas, pielāgojiet izvēlnes ekrānu un rediģēšanas izvēlnē ātri mainiet teksta bloka platumu.

 

Regulāri atjauninājumi
Iepriekš izstrādātas uzlīmju veidnes tiek automātiski ielādētas no Brother mākoņa servera, lai tās būtu atjauninātas saskaņā ar elektroinstalāciju noteikumiem un standartiem. Ātra veidņu atrašana, izmantojot jauno meklēšanas joslu.

 

Pilnībā savienota
Savienojama ar CSV datu bāzi, lai palielinātu efektivitāti darba vietā uz vietas un novērstu kļūdas. Ērti pārsūtiet P-touch editor uzlīmju noformējumus no datora, lai tos izdrukātu, atrodoties ceļā. Saglabājiet un kopīgojiet veidnes ar citiem lietotājiem.

Lejupielādējiet App Store un Google Play.

Ņemiet vērā, ka, tā kā Pro Label Tool lietotne aizstāj mūsu Mobile Cable Label Too lietotni, 2022. gada 29. martā no lietotņu veikaliem tiks izņemta Mobile Cable Label Tool lietotne.

Pro Label Tool lietotne