1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2022
  5. Gravēšana metālā ar Brother trafaretu lenti

Gravēšana metālā ar Brother trafaretu lenti

 

Gravēšanas procesu metālā sauc par elektrolīzi, un to var izmantot lielākajai daļai metālu, kā arī lielākajai daļai hromētu virsmu. Ja jums ir nepieciešams marķēt metāla priekšmetus ar nosaukumu, QR kodu, svītrkodu, preces numuru u. c., to var izdarīt ātri un viegli. Viss, kas jums nepieciešams, ir uzlīme, kas izgatavota no Brother trafareta lentes, elektrolīzes iekārta ar elektrolīzes pildspalvu, elektrolīzes šķidrums (atkarībā no metāla veida) un neitralizējošs šķidrums. Abi šķidrumi ir nekaitīgi un apstiprināti lietošanai ar pārtiku.

Pirms sākt teksta vai koda iegravēšanas procesu metālā, kuru vēlaties marķēt, ir jāsagatavo un jāizdrukā uzlīme uz Brother trafareta lentes. Lente ir pieejama 18, 24 vai 26 mm platumā, tāpēc ir daudz iespēju izgatavot unikālu uzlīmi nepieciešamajā platumā, lai tā atbilstu jūsu vajadzībām. Brother trafareta lente ir piemērota visu veidu marķēšanas darbiem, it īpaši tad, ja ir nepieciešams daudzveidīgs marķējums ierobežotā skaitā.

Kad uzlīme ir gatava, samitriniet metālu ar elektrolīzes šķidrumu, uzklājiet uzlīmi un vēlreiz samitriniet ar to pašu šķidrumu. Pēc tam vairākas reizes pārbrauciet pāri uzlīmei ar elektrolīzes pildspalvu, kas savienota ar elektrolīzes iekārtu, lai pārliecinātos, ka kodināšana ir izgājusi cauri uzlīmei, kā tam vajadzētu būt. Ņemiet vērā, ka, velkot pildspalvu pāri metālam ārpus uzlīmes, arī šis metāls iegūs krāsu, tāpēc ir svarīgi, lai pildspalva neizvirzītos ārpus uzlīmes malas. Tāpēc ir ieteicams izmantot pēc iespējas platāku uzlīmi. Ja nepieciešams, katru uzlīmi var izmantot 5 līdz 10 reizes.

Elektrolīzes procesu aptur, uzklājot neitralizējošu šķidrumu. Tad kodināšana ir pabeigta un metālu var noslaucīt sausu. Ja to nedarīsiet, process turpināsies, un pastāv risks, ka rezultāts būs nedaudz tumšāks, nekā jūs vēlējāties.

Elektrolīzes ierīcei ir pieejama taimera funkcija, un, ja to izmantojat kopā ar plašu elektrolīzes pildspalvu, jūs nodrošināsiet vienmērīgu rezultātu. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir jāmarķē vairāki priekšmeti un vēlaties, lai tie izskatītos vienādi.

Noskatieties šo videoklipu, kurā ir parādīts viss process.

Brother nepārdod elektrolīzes iekārtas un pildspalvas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Gravējums metālā ar Brother trafaretu lenti