1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2021
  5. Brother papildina profesionālo uzlīmju drukas piedāvājumu ar NiceLabel partnerību

Brother papildina profesionālo uzlīmju drukas piedāvājumu ar NiceLabel partnerību

Profesionālu, izturīgu uzlīmju izveidošana un drukāšana ir kļuvusi vieglāka, pateicoties Brother jaunajai partnerībai ar NiceLabel, kas ir vadošais globālais uzlīmju dizaina programmatūras un uzlīmju pārvaldības sistēmu izstrādātājs, kas nesen apvienoja spēkus ar Loftware. Jaunā globālā partnerība ir jaunākais papildinājums drukas giganta augošajam uzlīmju drukas pārvaldības portfelim un ļaus lietotājiem ātri un efektīvi izveidot uzlīmes dažādu nozaru prasībām.

 

Jaunā sadarbība, kas pieejama visā pasaulē no 2021. gada maija, pilnībā aptver Brother termodrukas uzlīmju klāstu un piedāvā lietotājiem iespēju pārvladīt vairāku veidu uzlīmju drukāšanu no vienas platformas.

NiceLabel uzlīmju pārvaldības sistēma ļauj pārvietot marķējumu dizainu un apkopi ārpus IT nodaļas - biznesa lietotāju rokās. Ļaujot IT vai biznesa lietotājiem daudz ātrāk atbildēt uz marķēšanas izmaiņu pieprasījumiem, tiek ietaupīts laiks un izslēgti izmaksu ziņā dārgie IT resursi, lai veiktu vairāk ar uzdevumu ar pievienoto vērtību

Andrew Broadbent, produktu vadītājs Eiropas reģionā – specialitāte - drukas risinājumi (Brother Europe), informēja: "Mēs ar prieku paziņojam par mūsu jauno globālo partnerību ar NiceLabel, kas ļauj mūsu klientiem izmantot savu Brother termodrukas printeri, lai vienkāršotu marķēšanas procesu ar garantētu precizitāti un atbilstību tieši no šīs jaudīgās nozares vadošās programmatūras."

"Šī aizraujošā partnerība arī palīdzēs Brother strauji paplašināt mūsu termodrukas printeru piedāvājumu, dodot mums iespēju palīdzēt lielākam skaitam klientu globālā mērogā."

"Mēs lepojamies ar mūsu jauno partnerību ar Brother, kā arī ar iespēju nodrošināt lielākam skaitam lietotāju iespēju ievērojami palielināt drukas produktivitāti," sacīja NiceLabel pārstāvis Gregs Teners.

"NiceLabel uzlīmju pārvaldības sistēma ietver visu nepieciešamo, lai digitāli pārveidotu marķēšanas procesus un standartizētu visu marķējuma izdruku vienā platformā, lai īstenotu racionālāku un dinamiskāku darbību, kas ļauj tiem ātrāk reaģēt uz mainīgajiem tirgus apstākļiem un prasībām, paātrināt produktu laišanu tirgū un efektīvāk konkurēt nozarēs, kurās tie veic uzņēmējdarbību."

Brother klienti* tagad var lejupielādēt printera draiverus no NiceLabel vietnes
 
*Brother uzlīmju un mobilās drukas ierīces, ko atbalsta NiceLabel, ir RJ mobilās uzlīmju printeri, TD galda uzlīmju printeri un TJ industriālie uzlīmju printeri.

Par Brother
Vairāk nekā 100 gadu ilgās inovācijas ir padarījušas Brother par pasaules biznesa risinājumu nodrošinātāju, kāds tas ir šodien. Dibināts kā Yasui Sewing Machines Co Japānā 1908. gadā un vēlāk pārdēvēts par Brother, tagad uzņēmums darbojas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Brother nemitīgi pielāgojas mainīgā tirgus tendencēm un prasībām. No drukas pārvaldības pakalpojumiem līdz printeriem, skeneriem un marķēšanas ierīcēm. Brother produkti un pakalpojumi ir paredzēti, lai palielinātu efektivitāti, produktivitāti un veicinātu sadarbību darba vietā.

Par NiceLabel
Nicelabel ir pasaulē vadošais uzlīmju dizaina programmatūras un uzlīmju pārvaldības sistēmu izstrādātājs, kas visu veidu uzņēmumiem palīdz uzlabot marķēšanas kvalitāti, ātrumu un efektivitāti, vienlaikus samazinot izmaksas. Izmantojot marķējuma pārvaldības sistēmas, uzņēmumi var digitāli pārveidot visu marķēšanas procesu, sākot ar dizainu un beidzot ar drukāšanu un uzlīmju pārvaldību. Tā rezultātā tiek veikta racionālāka un dinamiskāka darbība, kas ļauj uzņēmumiem ātrāk reaģēt uz mainīgajiem tirgus apstākļiem un prasībām, paātrināt produktu laišanu tirgū un efektīvāk konkurēt nozarēs, kurās tie veic uzņēmējdarbību. Kā pasaulē vadošais Microsoft Windows draiveru termodrukas un tiešās iezīmēšanas printeru tehnoloģijas izstrādātājs, NiceLabel programmatūru piegādā pasaulē lielākie printeru ražotāji, un to izmanto lielākā daļa Fortune 500 uzņēmumu. 2021. gadā NiceLabel un Lofware apvienojās, lai paplašinātu vadošo lomu uzņēmumu marķēšanas un drukas paraugu pārvaldības jomā visā pasaulē. Uzņēmumi apvieno 60 gadu pieredzi, lai sniegtu klientiem un partneriem plašāku risinājumu un uzlabotu iespēju izvēli. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.nicelabel.com un www.loftware.com.


Brother NiceLabel