1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2021
  5. BlueStar paraksta līgumu ar Brother termodrukas printeru izplatīšanai

BlueStar paraksta līgumu ar Brother termodrukas printeru izplatīšanai

 

Drukas un tehnoloģiju speciālists Brother ir parakstījis Eiropas mēroga līgumu ar BlueStar Brother termodrukas printeru izplatīšanai.

 

Bluestar™, kas 1929. gadā tika izveidots kā United Radio, Inc., ir vadošais globālais uz risinājumiem balstītas digitālās identifikācijas, mobilitātes, pārdošanas, RFID, digitālo norāžu un drošības tehnoloģiju risinājumu izplatītājs.

 

Jaunā vienošanās paredz, ka abi uzņēmumi sadarbojas, lai tuvinātu Brother Auto ID klāstu Eiropas tirgum ar BlueStar pievienotās vērtības pakalpojumiem, piedāvājot tālākpārdevējiem pilnīgus risinājumus, biznesa attīstību un mārketinga atbalstu.

 

Brother pilnais Auto ID termodrukas portfelis būs pieejams izplatīšanai caur BlueStar kā daļa no jaunās vienošanās, ieskaitot PJ un RJ mobilo printeru klāstu, TD galda printeru klāstu un TJ industriālo printeru klāstu.

 

Andrew Broadbent, Eiropas produktu vadītājs – specialitāte - drukas risinājumi Brother International Europe komentē jauno sadarbību. "Šis ir neticami aizraujošs laiks, lai sāktu šo jauno sadarbību ar BlueStar, jo mēs strauji paplašinām savu termodrukas produktu portfeli. Bluestar cenšas nodrošināt labāko klientu apkalpošanu šajā nozarē, kas atbilst Brother ētosam "At your side", kas ļaus mums pēc iespējas labāk piegādāt visaugstākās kvalitātes aprīkojumu."

 

"Jau vairākus gadus BlueStar un Brother Mobile Solutions veiksmīgi sadarbojas, lai attīstītu drukas tehnoloģiju tirgu ASV. Mēs esam priecīgi papildināt savu globālo klātesamību ar šo Eiropas līgumu", skaidro BlueStar EMEA izpilddirektors Manel Baranera. "Kā ievērojams risinājumu nodrošinātājs mēs esam priecīgi piedāvāt šo produktu klāstu, kas būs lieliska uzņēmējdarbības iespēja daudziem tālākpārdevējiem visā Eiropā.

 

Jaunais līgums ar BlueStar oficiāli stāsies spēkā 2021. gada jūnijā un aptvers Brother Auto ID termodrukas un marķēšanas ierīču klāstu.

 

 

Par Brother
Vairāk nekā 100 gadu ilgās inovācijas ir padarījušas Brother par pasaules biznesa risinājumu nodrošinātāju, kāds tas ir šodien. Dibināts kā Yasui Sewing Machines Co Japānā 1908. gadā un vēlāk pārdēvēts par Brother, tagad uzņēmums darbojas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Brother nemitīgi pielāgojas mainīgā tirgus tendencēm un prasībām. No drukas pārvaldības pakalpojumiem līdz printeriem, skeneriem un marķēšanas ierīcēm. Brother produkti un pakalpojumi ir paredzēti, lai palielinātu efektivitāti, produktivitāti un veicinātu sadarbību darba vietā.

 

 

Par BlueStar

Bluestar ir vadošais uz risinājumiem balstītas digitālās identifikācijas, mobilitātes, pārdošanas, RFID, IoT, AI. AR, M2M, digitālo norāžu, Networking, Blockchain un drošības tehnoloģiju risinājumu globālais izplatītājs. Blue estar darbojas tikai ar Value-added Resellers (VARs), lai nodrošinātu pilnīgus risinājumus, pielāgotus konfigurāciju piedāvājumus, biznesa attīstību un mārketinga atbalstu. Uzņēmums sniedz tirgū kvalitatīvu pieredzi, sniedz godalgotu tehnisko atbalstu un ir autorizēts servisa centrs aizvien lielākam skaitam ražotāju. Bluestar ir ekskluzīvs In-a-Box™ risinājumu sērijas izplatītājs, kas piedāvā aparatūru, programmatūru un piederumus vienā komplektā ar tehnoloģiju risinājumiem, kā arī BlueStar HybridSaaS finanšu programmu, lai nodrošinātu OPEX/abonēšanas pakalpojumus aparatūrai, programmatūrai un servisa komplektiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet www.bluestarinc.com.

 

Brother Blue Star