1. Sākums Brother
 2. Par Brother
 3. Brother jaunumi
 4. 2020
 5. Brother jaunā pašlaminējošā lente vadu un kabeļu laminēšanai

Brother jaunā pašlaminējošā lente vadu un kabeļu laminēšanai

Lente ir ērta datu uzstādītājiem, jo tagad ir iespēja izmantot Brother 24 mm platu lenti, lai marķētu lielāka diametra CAT6A kabeļus, bez vajadzības pielāgot izmērā platāku lenti.

Henning Elkjær, mārketinga un tirdzniecības vadītājs Ziemeļvalstīs, Brother Nordic A/S skaidro: “Elektriķiem, tīkla infrastruktūru speciālistiem un ražošanas nozaru tirgiem, izturīgas uzlīmes, kas spēj izturēt laika pārbaudi, paliekot salasāmas un neskartas pat visskarbākājos apkārtējas vides apstākļos, ikdienas darbā ir ļoti būtiskas.

“Uzlīmju klāsta dažādība nozīmē, ka ikvienam profesionālim ir risinājums skaidrai, ilgtspējīgai un strukturētai identifikācijas sistēmai, kas šajās nozarēs ir tik kritiska.”

Jaunā pašlaminējošā lente ir daļa no Brother labi pazīstamā lenšu klāsta, kas paredzēts profesionāļiem – tagad saukts Pro lenšu klāsts. Tas padara marķējumu noturīgāku, elastīgāku un rentablāku elektriķiem, tīkla infrastruktūras inženieriem un tiem, kas strādā rūpniecības nozaru tirgos.

Tās ir pieejamas īpašām vajadzībām un videi, un tās ir izgatavotas no izturīgiem profesionāliem materiāliem un adhezīviem, kas paredzēti kvalitatīvam marķējuma risinājumam uz vietas.

 

Lenšu klāsts ietver septiņu lenšu veidus dažāda platuma un krāsu kombinācijās:

 • Spēcīgas saķeres laminēta lente paredzēta gludām, teksturētām un ar pulveri pārklātām virsmām.
 • Pašlaminējoša lente - izdrukātās uzlīmes ir aizsargātas, pateicoties pastāvīgajam laminētā slāņa pārklājuma aizzīmogojumam. Piemērota kabeļiem, ieskaitot CAT6.
 • Elastīga ID laminēta lente paredzēta kabeļu aptīšanai un karogveida uzlīmēm.
 • Termosēžas cauruļveida lente izstrādāta no īpaša nelīpoša materiāla lentes, kas sarūk karstuma ietekmē ap vadu vai kabeli.
 • Karogveida sagriezta nelaminēta uzlīme piemērota optisko šķiedru un citiem plānajiem kabeļiem.
 • Drošības laminēta lente redzami parāda, vai uzlīme ir pārveidota un nevar tikt atkārtoti izmantota, ja ir tikusi noņemta.
 • Trafareta lentē ir termiski jutīgs slānis, kas maskē tinti vai īpašus šķidrumus, lai tieši atzīmētu sastāvdaļas vai detaļas.

 

Kāpēc izvēlēties Pro lentes?

Lai nodrošinātu izturību dažādas darba vides apstākļos, kurā tās var būt pakļautas apkārtējās vides iedarbībai, Brother P-touch laminētām uzlīmēm ir veikti vairāki testi, lai lietotāji varētu būt pārliecināti par ilgstošu marķējumu. Ir pierādīts, ka uzlīmes paliks savā vietā skaidri salasāmas, ja tiks pakļautas nobrāzumiem, ķīmiskām vielām un temperatūru galējībām.

Gludas un teksturētas virsmas


Pamatojoties uz neatkarīgām pārbaudēm, spēcīgā adhezīva lente nodrošina trīs reizes spēcīgāku saķeri uz teksturētām virsmām, salīdzinot ar Brother standarta lentēm. Tādējādi tās ir ideāli piemērotas elektriskajiem paneļiem un serveru telpām.

Vadu un kabeļu identifikācija

Elastīgajai ID lentei un pašlaminējošajām lentēm ir īpaši izstrādāta līme, lai tās varētu droši aptīt ap izliektām virsmām ar minimālo diametru - 3 mm.

Turklāt izturīgā termosēžas cauruļveida lente ir atzīta par UL komponentu (UL224 kā VW-1 nominālā).

Lietotāji var būt droši par atbilstību, jo lentes palīdz izpildīt elektroinstalācijas noteikumus elektriķiem un ISO/IEC 14763-2 un ANSI/TIA-606-C standartus tīkla infrastruktūras inženieriem.

Pro lentes ir saderīgas ar P-touch uzlīmju printeriem. Pro lentes ir ieteicams lietot kopā ar Brother uzlīmju printeriem, lai varētu izveidot atbilstošas prasībām un kvalitatīvas uzlīmes.

  

Pilnīga informācija par testēšanu šeit: www.brother.eu/tze-data

Self Laminating