1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2016
  5. Brother portatīvie printeri tetovēšanas salonā

Brother portatīvie printeri kļūst aizvien populārāki tetovētāju vidū


Visbiežāk Brother PocketJet portatīvie printeri tiek izmantoti tirdzniecības pārstāvju, konsultantu, dažādu pakalpojumu sniedzēju un veselības aprūpes darbinieku vidū, kam ir nepieciešami kvalitatīvi drukas pakalpojumi, pildot savus darba pienākumus, esot ceļā. Tomēr, Brother PocketJet printeri ir spējuši arī iegūt popularitāti citā nozarē un, vārda vistiešākajā nozīmē, atstājuši pēdas uz simtiem tūkstošu cilvēku ķermeņu, pateicoties to pielietojumam tetovēšanas mākslā.

 

Pieļaut domu, ka Brother printeri varētu iegūt tik lielu popularitāti tetovēšanas nozarē, bija diezgan grūti un tas nevienā brīdī neienāca to dizaineru un izstrādātāju prātos, kas radīja uzņēmuma jaunos PocketJet 700 sērijas portatīvos printerus, ņemot vērā, ka Brother printeri ir ieguvuši milzu popularitāti mājas biroju lietotāju, nelielu uzņēmumu un valsts sektora iestāžu vidū.

 

Šodien tie ir arī standarta printeri prasmīgu tetovēšanas mākslinieku darbnīcās visā Eiropā un Ziemeļamerikā, kur tie tiek izmantoti, lai drukātu melnrakstus tetovējumu izveidei.

 

Amerikāņu tetovēšanas mākslinieki bija pirmie, kas atklāja potenciālās termodrukas tehnoloģijas pielietojuma iespējas tetovēšanas nozarē, par cik tieši termodruka ir galvenais elements, kas raksturo Brother PocketJet printerus.

 

Šī ideja ārti vien izplatījās pāri Atlantijas okeānam un tagad Brother PocketJet printeri tiek izmantoti tūkstošiem tetovēšanas studijās visā Eiropā.

 

PocketJet printeri - tetovēšanas mākslas nāktone

 

Viens no zināmākajiem Anglijas tetovēšanas māksliniekiem Pauls Talbots ir viens no laimīgajiem Brother PocketJet printeru lietotājiem.

 

”PocketJet ir pilnībā izmainījs manu ikdienas darba gaitu. Tagad mans Brother printeris ir tikpat svarīgs manā darba ikdienā, kā tinte”, skaidro mākslinieks.

 

Tāpat, kā citi mākslinieki arī Pauls Talbots veido dizainu ar datora palīdzību, no kurienes klienti var izvēlēties sev vēlamo attēlu, ja vien tetovējums nav veidots pēc īpaša pasūtījuma.

 

Pēdējais melnraksts tiek izdrukāts uz īpaša trafareta papīra, tādējādi zīmējums var tikt ērti uzzīmēts uz klienta ādas.

 

“Mans PocketJet 700 ir ļoti precīzs un akurāts. Tajā pašā laikā, tas ir izturīgs un ērti pārnēsājāms, kad man ir nepieciešams to ņemt līdzi uz festivāliem un koncertiem šeit Anglijā, Eiropā un pat ASV,” skaidro Pauls Talbots.

 

42 gadus vecajam tetovēšanas māksliniekam ir mūziķa un grafikas dizainera izglītība. Viņa pamatdarbs ir Modern Electric Tattoo studija Birmingemā, taču viņa atpazīstamība un talants ir padarījusi viņu par pieprasītu mākslinieku starptautiskā līmenī gan sabiedrības vidū, kas vēlas tetovējumus, gan savas nozares kolēģu starpā.

 

Tieši tāpēc Pauls Talbots ir izveidojis un ievietojis dažus video YouTube interneta vietnē, demonstrējot, kā Brother Pocket Jet printeris atvieglo un ievērojami uzlabo viņa darbu, sākot ar zīmējuma idejas radīšanu un beidzot ar pabeigtu tetovējumu.

 

“PocketJet printeri ir tetovēšanas nozares nākotne un ir tikpat svarīgi kā vienreizlietojamās adatas. Drīz vien printeri iemantos atzinību mākslinieku vidū, jo ar tiem ir daudz reizes vieglāk un ērtāk strādāt,” papildina britu tetovēšanas mākslinieks.

 

Seši PocketJet modeļi – klientu izvēlei

 

Ņemot vērā pieprasījuma palielināšanos un tirgus attīstību, Brother ir palielinājis PocketJet termo drukas portatīvo mono printeru skaitu.

 

Tagad ir iespēja izvēlēties no sešiem PJ-700 sērijas modeļiem, no kuriem trīs ir īpaši piemēroti tetovēšanas speciālistiem, jo drukā 300dpi augstas izšķirtspējas attēlus.

 

Visi sērijas modeļi ir vienādi izmēros - 255 x 55 x 30mm un ir aptuveni 610 gramus viegli. Tos var izmantot ar 11,1 voltu litija jonu akumulatoru, ko var iegādāties atsevišķi. Pēc vienas uzlādes, ierīce darbojas četras stundas.

 

Atkarībā no modeļa, PJ-700 sērijas printeriem ir USB savienotājs, bezvadu Bluetooth un/vai Wi-Fi. Šīs sērijas flagmanis - PJ-773 ir paredzēts darbam ar Apple AirPrint, Google Cloud Print™, Android Print un atbalsta Mopria tiešo druku no Android ierīcēm, kā arī Brother bezmaksas aplikācijas iPrint&Scan. Tas ir lietojams gan ar iPhone/iPad, gan Android.

 

Jaunumi Apple lietotājiem

 

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā ir pieaudzis Apple ierīču lietotāju skaits, jaunākais Brother Pocket Jet modelis ir paredzēts darbam tieši ar iPhone un iPad ierīcēm.

 

Brother PJ-763MFi printeris darbojas ar Apple “Made For iPhone/iPad” programmu, kas nozīmē, ka šis printeris darbojas izcili kopā Apple planšetdatoriem un viedtālruņiem ar bezvadu tīkla Bluetooth savienojumu.

 

PJ-763MFi printeris ir paredzēts darbam ar Apple ierīcēm, tomēr ierīce darbojas ne tikai ar iPhone and iPad, bet arī ar Android, Windows un Apple MacBook, izmantojot Bluetooth vai USB kabeli.

 

Izturīgs un ātrs

 

Izmēru ziņā nelielais (255 x 55 x 30) Brother printeris neaizņems vairāk vietas, kā saritināta A4 papīra loksne un ņemot vērā, ka tas sver tikai 480 gramus (bez baterijas), šis printeris ērti iederēsies jebkurā darba somā vai arī transportlīdzeklī – jebkur, kur mobilitāte ir atslēgas vārds.

 

Brother PJ-763MFi printeris drukā A4 izmēra dokumentus melnbaltā drukā. Drukas ātrums šai ierīcei sasniedz 8 lapas minūtē un tā drukas izšķirtspēja sasniedz 300dpi.

 

Lietotāji var vienkārši lejupielādēt un drukāt veidnes, piemēram, svītrkodus, papildus izvēloties no virknes Brother PocketJet oriģinālajiem papildpiederumiem – automašīnas montāžas komplekta, lādētājiem, uzglabāšanas kastēm, 12 voltu adapteriem un litija jonu akumulatora, kas no vienas uzlādes reizes var izdrukāt līdz 600 A4 papīra lapām.

 

PJ-700 sērijas modeļu cenas ir sākot no 470 Eiro (iesk.PVN) ar šīs sērijas flagmodeli, kura cena ir 730 Eiro. Printera PJ-763MFi cena ir 820 Eiro (iesk. PVN).

 

Jāpiebilst, ka Brother A4 termo papīrs ir vienīgais izejmateriāls šīs sērijas ierīcēm, ko ir nepieciešams iegādāties papildus, lai nodrošinātu nepārtrauktu, augstas kvalitātes drukāšanu.

Brother PocketJet mobiilitulostin