1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2016
  5. Brother laiž klajā jaunu mobilo printeru sēriju

Brother laiž klajā jaunu mobilo printeru sēriju

Brother PJ-700 sērijas portatīvie printeri – vēl ērtāka mobilā druka.

 

Brother jaunāko mobilo termodrukas printeru sērija apvieno modernu dizainu un plašu jaunāko tehnoloģiju klāstu, kas padara šīs ierīces par izcili piemērotām mobilajai drukāšanai.

 

PJ-700 sērijas klāstā ir seši, kompakta dizaina printeri zilu un melnu krāsu toņos, kuru komplektā ietilpst uzlādējams 11.1V litija jonu akumulators.

 

Šie printeri ir gan stilīgi, gan praktiski un uzticami – zems enerģijas patēriņš mobilajai A4 termodrukai ar 600* izdrukām no vienas akumulatora uzlādes reizes (caur USB).

 

Portatīvo termodrukas printeru klāstā ir PJ-722, PJ-723, PJ-762, PJ-763 modeļi, kā arī PJ-763MFi modelis, kas ir paredzēts liešanai ar iPod/iPad/iPhone ierīcēm. Šī licensētā programma ļauj mobilo aplikāciju izstrādātājiem radīt aplikāciju tieši Brother printeriem jaunajam Apple Bluetooth 4.0 savienojumam. Kā šīs sērijas flagmanis tiek izcelts PJ-773 modelis.

 

Jaunās sērijas portatīvie printeri drukā ar lielu ātrumu – līdz pat 8 lapām minūtē un ar izšķirtspējas kvalitāti no 203 x 200 dpi līdz 300 x 300 dpi.

 

Šīs sērijas modeļi ir viegli, jo sver aptuveni 610g kopā ar akumulatoru un tie ir arī kompakti - to izmēri ir 255 x 55 x 30mm.

 

Šīs sērijas flagmanis – PJ-773 printeris atbalsta Apple AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint&Scan un no 2015. gada novembra arī Android Print Plug in, kā arī ir sertificēts Mopria Alliance mobilās drukas pārstāvis.

 

Pateicoties PJ-700 sērijas praktiskajām funkcijām un to portatīvajām iespējām, printeri ir īpaši piemēroti veselības aprupes nozares darbiniekiem, piemēram, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestos un citu pakalpojumu nozarēs, kur darbinieki veic savus darba pienākumus ārpus biroja telpām.

 

Iespēja ātri izdrukāt A4 izmēra dokumentus padara šos termodrukas printerus atbilstošus augstām drukas prasībām dažādu negadījumu notikumu vietās, piemēram, ātrās medicīniskās palīdzības vai ugunsdrošības pakalpojumu sniegšanas gadījumos.

 

Kā izcils piemērs šajā gadījumā kalpo Lietuvas policijas darbinieki, kas savā ikdienā izmanto Brother PJ-600 sērijas (PJ-662) kompaktos, mobilos printerus, kas novietoti automašīnas aizmugurējā sēdeklī un ir viegli un ērti aizsniedzami arī no auto priekšējā sēdekļa.

 

Iepriekš minēto funkciju apvienojums un augstā drukas izšķirtspēja šīs ierīces padara arī par piemērotām komunālo pakalpojumu sniedzēju darbiniekiem, kuri veic mājas vizītes vai arī to profesionālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri nodarbojas ar apdrošināšanas vai citu pakalpojumu pārdošanu.

 

Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, paskaidro: “Mūsu PJ-700 sērija ir portatīvie printeri ar funkcijām, kas tos padara par īpaši vērtīgu ieguldījumu tiem piemērotā biznesā. Jaunākais papildinājums mobilo printeru klāstā ir iebūvēts litija jonu akumulators, kas ļauj drukāt bez jebkādiem sarežģījumiem un jebkurā vietā, kas ir tieši tas, kas ir nepieciešams, lai darbinieki varētu koncentrēties tikai uz saviem darba pienākumiem.”  

 

PJ-700 sērijas modeļu cenas ir sākot no 470 Eiro (iesk.PVN) ar šīs sērijas flagmodeli, kura cena ir 730 Eiro.

 

Jāpiebilst, ka Brother A4 termo papīrs ir vienīgais izejmateriāls šīs sērijas ierīcēm, ko ir nepieciešams iegādāties papildus, lai nodrošinātu nepārtrauktu, augstas kvalitātes drukāšanu.

Brother PJ printer mounted in car