1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2016
  5. Brother iegūst sešus produktu dizaina apbalvojumus Japānā

Brother iegūst sešus produktu dizaina apbalvojumus Japānā

Brother jau 24 reizi iegūst augsti novērtēto “Good Design Awards” apbalvojumu. Četri no godalgotajiem produktiem ir pieejami arī Latvijas tirgū.

 

Ja Tevi interesē ne tikai produkta kvalitātivais drukas sniegums, bet arī tā iespējamie apbalvojumu, tad iespējams Tev jaapskata tuvāk Brother produkti un to sniegtie risinājumi.

 

Vēl pavisam nesen Brother tika starptautiski atzīts ar sešiem “Good Design Awards 2016” apbalvojumiem, ko nosaka ekspertu žūrija Japānā.

 

Četri no sešiem Brother produktiem ir pieejami Latvijas tirgū. Tie ir trīs melnbaltas lāzerdrukas printeri Brother HL-L5100N, HL-L5200DW un HL-L6400DW, kā arī uzlīmju printeris PT-D800W.

 

Novērtējot un izvēloties labākos jaunos dizaina produktus tirgū, jāpāņu tiesneši skatās ne tikai uz elegantu produkta ārieni, bet arī pievērš uzmanību citiem būtiskiem parametriem.

 

Žūrija novērtē to, cik produkts ir lietotājam draudzīgs, apkārtējai videi nekaitīgs un iespējas, kādas tas sniedz gala patērētājam un sabiedrībai kopumā.

 

Tieši tāpēc Brother “Good Design Awards” apbalvojumu uzskata par lielu pagodinājumu citu printeru, skeneru, uzlīmju printeru un daudzfunkciju ierīču ražotāju vidū, kas ieguvuši šo apbalvojumu.

 

Brother ir apkārtējai videi visdraudzīgākais drukas ierīču ražotājs tirgū un daudzējādā ziņā ņem vērā apkārtējās vides aizsardzības jautājumus – no rūpnīcu dizaina atbilstošai izveidei līdz produktu materiālu otrreizējās apstrādes iespējām.

 

Lielākajai daļai Brother ierīču ir gan Nordic Swan eko marķējums, gan Vācijas Blue Angel sertifikāts, kas novērtē produktus, izvēloties tos pašus kritērijus, ko pielieto japāņu žūrija “Good Design Awards 2016” apbalvojumam.

 

Savu pirmo Good Design apbalvojumu Brother ieguva tālajā 1960. gadā, kopumā saņemot ne mazāk kā 196 godalgas visu šo gadu laikā – ieskaitot sešus jaunos printerus 2016. gadā.

Good Design Awards 2016