1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2015
  5. Brother PocketJet Lietuvas policijā

Lietuvas policijas automašīnu aizmugurējos sēdekļos tiek izmantoti Brother PocketJet printeri

Mazie Brother PocketJet printeri ir populāri, pateicoties to plašajām mobilo aplikāciju pielietošanas iespējām lietotāju vidū, kas strādā policijā, apsardzes dienestos, glābšanas uzņēmumos vai tirdzniecības nozarē un atrodas vienmēr ceļā. Lietuvā būtiska nozīme ir tam, ka Brother printeri spēj darboties arī lielā salā.

 

Kad tiek runāts par printeriem, cilvēki visbiežāk tos saista ar darbu biroju telpās un uz rakstāmgaldiem cilvēku mājās. Retāk ir tādu, kuri zina, ka printeri spēj darboties arī daudz eksotiskākās vietās, piemēram, policijas automašīnu aizmugurējos sēdekļos.

 

Lietuvas policija ir teicams piemērs tam, kā klēpjdators un Brother mobilais printeris spēj izcili darboties kopā. Printeris atvieglo ikdienas darbu veikšanu un padara to daudz ērtāku policijas darbiniekiem automašīnās, kamēr satiksmes likumpārkāpēji nebūt nav noskaņoti tik entuziastiski par šo inovāciju.

 

Lietuvā policija izmanto Brother printerus galvenokārt ceļu satiksmes pārkapumu soda kvīšu printēšanai. Darbam, kas pirms tam bija laikietilpīgs un apgrūtinošs, jo kvītis tika rakstītas ar roku.

 

No bagāžas nodalījuma uz aizmugurējo sēdekli

 

Līdz šim brīdim, Lietuvas policijā tiek lietoti 1 200 Brother PocketJet PJ-662 printeri un to skaits turpina pieaugt līdz ar katru mēnesi.

 

Agrāk policija savā darba ikdienā izmantoja lielus printerus, kas bija novietoti policijas automāšīnas bagāžas nodalījumos, taču šis risinājums bija nepraktisks un neatbilstošs.

 

Šo printeru lietošanas nosacījumos ietilpa to apkope ar tonera kasetnēm un papīra pakām, kurām vienmēr vajadzēja būt līdzi. Turklāt, policijas darbiniekiem nebija nekādas vēlmes katru reizi kāpt ārā no automašīnas stipra lietus vai sniega laikā, lai paņemtu izprintēto dokumentu no bagāžas nodalījuma.

 

Tagad Lietuvas policijas darbinieki savā ikdienā izmanto mazos, mobilos Brother printerus, kas novietoti uz aizmugurējā sēdekļa un ir viegli un ērti aizsniedzami arī no auto priekšējā sēdekļa. Parasti printeris ir novietots aizmugurējā sēdekļa centrālajā rokas balstā, bet to var arī vienkārši pārvietot, ja tas ir nepieciešams.

 

Brother PJ-662 printerus var pieslēgt pie klēpjadatora vai personāldatora ar USB kabeli vai arī, izmantojot bezvadu tīkla Bluetooth savienojumu.

 

Darbojas visās temperatūras amplitūdās

 

Algirdas Stončaitis, Lietuvas policijas ģenerāldirektora vietnieks Viļņā skaidro, ka Brother printeru ieviešana policijas darba ikdienā ir krietni atvieglojusi policijas darbu:

 

“Mūsu darbs ir kļuvis daudz efektīvāks. Mēs tagad varam izdrukāt svarīgus dokumentus pat nestandarta situācijās un nelabvēlīgos laika apstākļos. Turklāt, mēs ļoti maz laika veltam Brother printeru apkopei”, skaidro Algirdas Stončaitis.

 

Brother PocketJet printeru darbību nodrošina termo drukas tehnoloģija, tāpēc tie spēj darboties dažādās apkārtējās vides temperatūras amplitūdās, drukājot gan stipra sala apstākļos, gan lielā svelmē.

 

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka Brother PocketJet printeriem nav vajadzīgas tintes kasetnes vai toneri. Vienīgā lieta, ko policijas darbiniekiem ir nepieciešams mainīt  - iestrādātie printera A4 papīra ruļļi.

 

 

Brother ir vairāki mobilie printeru modeļi

 

Brother PocketJet printeru klāstā ir pieci modeļi, kas spēj drukāt labā kvalitātē un ar pieņemamu ātrumu.

 

Brother printeros ir iestrādāta termodrukas tehnoloģija un tie darbojas bez tintes kasetnēm vai toneriem. Teksti un attēli tiek “iededzināti” papīrā.

 

Lietuvas policija savā darbā izmanto Brother PocketJet PJ-662 modeli ar maksimālo drukas ātrumu līdz sešām A4 lapām minūtē un drukas izšķirtspēju – 200 dpi.

 

Brother PJ-662 modelis nāk komplektā ar USB kabeli, bezvadu tīkla Bluetooth savienojumu un infrasarkano IRDA savienojumu, kas nodrošina ierīces ērtu un pielāgojamu lietojamību.

 

Brother printer mounted in car