1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2014
  5. Brother uzlīmju printeri - pirmie, kas atbalsta AirPrint™

Brother uzlīmju printeri - pirmie, kas atbalsta AirPrint™

Brother uzlīmju printeri pirmie, kas atbalsta AirPrint savienojamību - papildinājumā ar Air Label aplikāciju

 

Brother ir laidis klajā vienīgos biroja uzlīmju printerus, kas atbalsta Apple® AirPrint™ - līdzās jau savai esošajai, inovatīvajai ‘Air Label’ aplikācijai.

Profesionālie galda uzlīmju printeri - QL-710W un QL-720NW ir pirmie, kas nodrošina Apple® AirPrint bezvadu tīkla savienojuma tehnoloģiju, tādējādi demonstrējot Brother vēlmi radīt produktus rītdienai.

Abi produkti kopā ar minēto Brother aplikāciju veido izcilu uzlīmju printeri, kas piemērots lietošanai ar iPhone®, iPad® un iPod touch®.

Turklāt, Apple® AirPrint™ ir otra stilīgo uzlīmju drukas ierīču inovācija - tie bija pirmie biroja uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojuma atbalstu, kad tika laisti klajā 2012. gadā. 

Iebūvētā bezvadu tīkla funkcionalitāte ļāva Brother iestrādāt AirPrint™ savienojuma atbalstu QL-710W un QL-720NW printeru modeļos.

  • AirPrint™ bezvadu tīkla atbalsts ļauj drukāt uzlīmes bez vajadzības lejupielādēt jebkādu programmatūru vai instalēt papildus ierīču draiverus, ļaujot drukāt uzlīmes bez aizķeršanās lietotājiem, kas izmanto Apple® mobilās ierīces.
  • Funkcija arī sniedz iespēju aplikāciju veidotājiem viegli pievienot tiešo uzlīmju drukas atabalstu savām iOS aplikācijām, vai arī radīt uzlīmju veidošanas aplikācijas saviem lietotājiem.
  • Brother Air Label aplikācija ļauj ērti radīt uzlīmes un ir pieejama Apple App Store.

Abiem modeļiem ir arī Windows un Mac uzlīmju dizaina programmatūra, kas ļauj lietotājam drukāt uzlīmes dažādām pielietojumam, tie ir arī atrākie modeļi savā klasē, drukājot līdz 93 standarta uzlīmēm minūtē.

Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs saka: "Mūsu ieguldījums inovāciju nozarē ir vainagojies ar divu uzlīmju printeru izveidi, kas ir pirmie modeļi, kas atbalsta AirPrint™ bezvadu tīkla savienojuma drukas funkciju. Apvienojumā ar mūsu jauno Brother Air Label aplikāciju, QL-710W un QL-720NW ir izcili uzlīmju printeri izmantošanai ar Apple® mobilajām ierīcēm.”