1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Vide un ilgtspēja
  4. Tirgus vadošā toneru pārstrāde

Mūsu otrreizējās pārstrādes stāsts līdz šim:

Recycling image with three arrows with 38,000,000 written underneath in purple

Pārstrādātas kasetnes

Gada laikā mēs saņemam atpakaļ aptuveni 2 miljonus izlietotu toneru kasetņu otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai.
Purple image with the words CO2 in a circle with arrows pointing to a tree

100% oglekļa neitrāli

Mūsu otrreizējās pārstrādes process ir apstiprināts kā 100% oglekļa neitrāls no tā sākuma līdz beigām..
0% written in white on a purple waste bin

0% atkritumu

Mūsu pārstrādes rūpnīcas is akreditētas kā "Zero Waste", kas nozīmē, ka kopš 2013.gada no tām poligonos nenonāk atkritumi.

Pārstrādā savas toneru kasetnes bez maksas

Turtle swimming in blue sea surrounded by fish and coral

Ilgtspējai ir nozīme

Mēs saprotam, ka ilgtspēja ir ļoti svarīga. Tāpēc, mūsu ietekmes uz planētu samazināšana, vienmēr ir bijusi mūsu darbības būtiska sastāvdaļa. 

No ilgstspējīgu, efektīvu un izturīgu produktu izstrādes līdz visu mūsu toneru kasetņu atkārtotai izmantošanai vai otrreizējai pārstrādei, kas nodrošina, ka atkritumu poligonos nenonāk atkritumi. Kopā ar mūsu partneriem, piegādātājiem un klientiem, mēs turpinām tiekties uz ilgtspējīgāku un oglekļa neitrālu nākotni.

Mūsu otrreizējas pārstrādes vēsture:

Mūsu pārstrādes process:

Loop on a purple background with wording 20% recycled, zero waste, 80% reused and 100% performance with a Brother toner cartridge

Noslēgts cikls

Brother jau vairākus gadus vāc izlietotās toneru kasetnes, tādējādi sekmējot aprites ekonomiku. Mūsu noslēgtā cikla pārstrādes process nozīmē, ka mēs savācam visas toneru kasetnes un atkārtoti izmantojam vai pārstrādājam tās, lai radītu jaunas kasetnes - nekas nenonāk poligonos.

Mūsu kasetņu aprites dzīves cikls ir pilnībā noslēgts. Tā kā plastmasa, ko mēs izmantojam savu produktu ražošanā, nesatur NOP (noturīgus organisus piesārņotājus), mēs to varam atkārtoti izmantot neskaitāmas reizes. 

Šī pieeja mums ļauj atkārtoti izmantot vai pārstrādāt 100% no visām atpakaļ atgrieztām toneru kasetnēm.

5 images of a box, mechanical arm, cog, clipboard and hand in a loop numbered one to five

Mūsu pārstrādes process

Visas toneru kasetnes tiek atgrieztas mums pilnīgi bez maksas. Pēc atgriešanas, visas kasetnes vai nu atkārtoti izmanto, vai pārstrādā, sekojot šādam procesam:

1. Kasetne ir atgriezta: Mēs saņemam visas atgrieztās toneru kasetnes vienā no mūsu Eiropas pārstrādes rūpnīcām.

2. Atkārtota izmantošana vai pārstrāde: Ja kasetni var izmantot atkārtoti, mēs izpildām 3. - 5. soli. Ja nē, to pārstrādā, lai radītu citus produktus.

3. Tīrīšana un detaļu aizstāšana: Kasetnes tiek iztīrītas, un visas nolietotās detaļas tiek aizstātas. Tās tiek atkārtoti uzpildītas ar toneriem.

4. Kvalitātes kontrole: Kasetnes pārbauda, lai pārliecinātos, ka tās atbilst mūsu "tikpat labas kā jaunas" standartam.

5. Iepakotas un gatavas tirgum: Kasetnes tiek iepakotas un ir gatavas pārdošanai visā Eiropā.

Solar panels on factory roofs with two wind turbines in the background and a sunlit sky

Zaļā enerģija, veselīgāka planēta

Brother ir pārstrādes rūpnīcas Apvienotajā Karalistē un Slovākijā, lai mēs varētu pilnībā kontrolēt savu toneru kasetņu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi. Katru reizi, kad mēs pārstrādājam drukas kasetni vienā no mūsu rūpnīcām, tas rada mazāk nekā pusi CO2, nekā nepieciešams jaunas kasetnes ražošanai.

Abas rūpnīcas ir saņēmušas oglekļa neitrālu statusu un darbojas ar 100% zaļo elektroenerģiju. Tajās kopā strādā aptuveni 300 "zaļajie darbinieki”, kuru galvenais uzdevums ir nepārtraukti uzlabot mūsu pieeju otrreizējai pārstrādei un padarīt to pēc iespējas efektīvāku un videidraudzīgāku.

Two people holding boxes and a toner cartridge in the middle

Otrreizēja pārstrāde kopā

 

Pārstrāde ar Brother ir vienkārša un pilnīgi bez maksas. Katra toneru kasetne, kuru jūs atgriežat, tiek atkārtoti izmantota vai pārstrādāta jaunā produktā - un nekas nenonāk atkritumu poligonos. 

Kopā, pateicoties jūsu atbalstam, mēs varam turpināt ražot ilgtspējīgus produktus, vienlaikus aizsargājot un samazinot ietekmi uz mūsu planētu.

 

Pārstrādā savus Brother izejmateriālus

Series of wind turbines on a green hill with blue sky and clouds

Par 65 % mazāk emisiju līdz 2030. gadam

Mēs uzskatām, ka ilgtspējība ir vairāk nekā pārstrāde un atbildīga darbība - tā ir iespēja atbalstīt kopienas, kuru daļa mēs esam, un kurām ir pozitīva ietekme uz pasauli.

 

Vide un ilgtspēja

Words Cool Earth written in white with two red parrots and rainforest in the background

Kā Brother klienti ir palīdzējuši

Kopš 2009. gada mēs atbalstām Cool Earth organizāciju. Līdzekļi, kas iegūti no mūsu pārstrādes programmas, ļauj mums pasargāt dažus no apdraudētākajiem biotopiem visā pasaulē. Šeit ir daži no nesenajiem projektiem, kurus jūs mums palīdzējāt atbalstīt.

 

Uzzināt vairāk par mūsu projektiem sadarbībā ar Cool Earth