1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Vide un ilgtspēja
  4. Tirgus vadošā toneru pārstrāde

Ilgtspēja mums ir nozīmīga:

Mēs apzināmies ilgtspējas nozīmi, kas ir iemesls kādēļ ietekmes uz vidi samazināšana ir vienmēr bijusi mūsu darbības stūrakmens. Mūsu darbinieki visā pasaulē, ar jūsu palīdzību, palīdz šo mērķi realizēt. No izturīgu un ilgmūžīgu produktu izstrādes, līdz visu Brother kasetņu, ko jūs mums atriežat, ētiskas atkārtotas izmantošanas un pārstrādes - mūsu "zaļā komanda" gandrīz divas dekādes palīdz mums visiem būt daudz ilgtspējīgākiem.

Bet mēs vēlētos īstenot vēl lielākas pārmaiņas, un ar jums mums līdzās, mēs to varam! Mūsu solījums jums ir pavisam vienkāršs. Nosūtiet mums jūsu izlietotās Brother kasetnes un mēs garantējam, ka pilnīgi visas no tām tiks vai nu atkārtoti izmantotas vai pārstrādātas, atbilstoši visaugstākajai kvalitātei. Tādā veidā mēs varam strādāt kopā, lai kļūtu ilgtspējīgāki un veicinātu oglekļa neitrālu nākotni.

Paldies, ka esat mums līdzās!

Mūsu stāsts līdz šim:

Recycling image with three arrows with 40,000,000 written underneath in purple

Kasetnes atkārtoti izmantotas vai pārstrādātas

Gada laikā mēs atkārtoti izmantojam vai pārstrādājam aptuveni 3 miljonus izlietotu toneru kasetņu - ar tādu apjomu varētu piepildīt 4 Olimpiskajiem standartiem atbilstošus peldbaseinus.

Purple image with the words CO2 in a circle with arrows pointing to a tree

Oglekļa neitrāli procesi

Atkārtoti izmantojot 86% no mūsu kasetnēm, mēs ietaupām aptuveni 5 300 tonnas CO2 katru gadu - šis apjoms ir līdzvērtīgs 1 150 automašīnu noņemšanai no autoceļiem.

0% written in white on a purple waste bin

Atkritumi nenonāk poligonos

Mūsu Eiropas pārstrādes rūpnīcas ir akreditētas kā "Zero Waste", kas nozīmē, ka kopš 2013.gada no tām poligonos nenonāk atkritumi. Tās novērš 1 500 tonnu atkritumu nonākšanu poligonos.

Pārstrādā savas toneru kasetnes bez maksas

Mūsu atkārtotas izmantošanas vēsture:

Jau 18 gadus atkārtoti izmantojam, un turpinām

Jau gandrīz 20 gadus mēs esam vākuši izlietotās Brother toneru kasetnes, kas mūs padara par vienu no senākajām atkārtotas izmantošanas programmām Eiropā. Mūsu atkārtotas izmantošanas un pārstrādes apjomi pieaug ik gadu, kopš uzsākām savu darbību.

No mūsu pirmās specializētās atkārtotās izmantošanas rūpnīcas izveidi 2008.gadā līdz mūsu Eiropas atkārtotas izmantošanas rūpnīcu oglekļa neitrālai akreditācijai - mēs esam ļoti lepni par paveikto.

Šeit ir mūsu atkārtotas izmantošanas un otrreizējas pārstrādes vēsture!

Mūsu atkārtotas izmantošanas process:

Loop on a purple background with wording 20% recycled, zero waste, 80% reused and 100% performance with a Brother toner cartridge

Noslēgts cikls

Brother jau vairākus gadus vāc izlietotās toneru kasetnes, tādējādi sekmējot aprites ekonomiku. Mūsu noslēgtā cikla pārstrādes process nozīmē, ka mēs savācam visas Brother toneru kasetnes un atkārtoti izmantojam vai pārstrādājam tās, lai radītu jaunas kasetnes - nekas nenonāk poligonos.

Mūsu kasetņu aprites dzīves cikls ir pilnībā noslēgts, un plastmasa, ko mēs izmantojam savu produktu ražošanā, nesatur bīstamus savienojumus, kas nozīmē mēs to varam atkārtoti izmantot neskaitāmas reizes. 

Šī pieeja mums ļauj atkārtoti izmantot vai pārstrādāt 100% no visām atpakaļ atgrieztām Brother toneru kasetnēm.

Mūsu tirgus vadošais pārstrādes process

Kad jūs atgriežat mums savas izlietotās Brother toneru kasetnes, tās iet cauri atkārtotas izmantošanas procesam, kas sastāv no 150 fāzēm, lai mēs būtu droši, ka katra kasetne, kas atgriežas tirgū, ir tik par augstas kvalitātes kā jauna. Viss, ko mēs nevaram atkārtoti izmantot, bojājumu vai nolietojuma dēļ, tiek pilnībā pārstrādāts.

Pateicoties šim inovatīvajam procesam, mēs varam atkārtoti izmantot 85% no Brother toneru kasetnēm, ko mūsu klienti mums atgriež. Tas nozīmē, mēs varam paņemt izlietotu Brother tonera kasetni. Izjaukt to. Aizstāt visas nolietotās detaļas. Salikt to kopā. Un nosūtīt mūsu klientiem kvalitātē, kas līdzvērtīga jaunai kasetnei.

Šo procesu mēs varam atkārtot neskaitāmas reizes, nodrošinot jūs ar augstākās kvalitātes produktiem, nodarot videi tik mazu kaitējumu, cik iespējams.

Two people holding boxes and a toner cartridge in the middle

Cenšoties atbalstīt veselīgāku planētu

Mēs esam izveidojuši speciālas rūpnīcas Lielbritānijā un Slovākijā, kas ir būvētas, lai mums būtu pilnīga kontrole pār Brother toneru kasetņu, ko mūsu Eiropas klienti mums atgriež, atkārtotas izmantošanas un otrreizējas pārstrādes procesu.

Abas rūpnīcas ir oglekļa neitrālas un darbojas, izmantojot zaļo enerģiju, ko rada saules paneļi un zemes siltuma sistēmas - lai sasniegtu šādu darbību mēs esam strādājuši ļoti smagi. Un mēs vēlamies mērķēt vēl tālāk.

Tas ir iemesls kādēļ mūsu Eiropas "zaļā komanda" nenogurstoši strādā, lai nemitīgi uzlabotu mūsu pieeju atkārtotai izmantošanai un otrreizējai pārstrādei, tādā veidā nodrošinot, ka mēs esam tik energoefektīvi un dabai draudzīgi cik tas ir iespējams.

Two people holding boxes and a toner cartridge in the middle

Darām to kopā

 

Pārstrāde ar Brother ir vienkārša un pilnīgi bez maksas. Viss, kas jums ir jādara, ir jāatsūta mums savas izlietotās kasetnes, izmantojot kādu no pieejamajiem veidiem, un mēs parūpēsimies par pārējo. Šobrīd mēs pārstrādājam aptuveni 3 miljonus kasetņu katru gadu, bet mēs vēlētos vairāk.

Kopā, pateicoties jūsu atbalstam, mēs varam turpināt ražot ilgtspējīgus produktus, vienlaikus aizsargājot un samazinot ietekmi uz mūsu planētu.

 

Pārstrādā savus Brother izejmateriālus

Series of wind turbines on a green hill with blue sky and clouds

Par 65 % mazāk emisiju līdz 2030. gadam

Mēs uzskatām, ka ilgtspējība ir vairāk nekā pārstrāde un atbildīga darbība - tā ir iespēja atbalstīt kopienas, kuru daļa mēs esam, un kurām ir pozitīva ietekme uz pasauli.

 

Vide un ilgtspēja

Words Cool Earth written in white with two red parrots and rainforest in the background

Kā Brother klienti ir palīdzējuši

Kopš 2009. gada mēs atbalstām Cool Earth organizāciju. Līdzekļi, kas iegūti no mūsu pārstrādes programmas, ļauj mums pasargāt dažus no apdraudētākajiem biotopiem visā pasaulē. Šeit ir daži no nesenajiem projektiem, kurus jūs mums palīdzējāt atbalstīt.

 

Uzzināt vairāk par mūsu projektiem sadarbībā ar Cool Earth