1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. Pilnkrāsu uzlīmju prineris
  4. VC-500W pielietojums
Colour coded files

Krāsu uzlīmju printeris pielietojumam birojā 

Krāsaini kodu faili to ātrai atrašanai, kā arī krāsainu norāžu izveide un krāsainu fotoattēlu pievienošana vārdu identifikācijas kartēm. Iespēja izdrukāt krāsainus uzņēmuma logotipus - zīmola atpazīstamībai.

Luo helposti värillinen varoitustarra

Vienkārša uzlīmju druka telpu apsaimniekošanas darbiem 

Vienkārša un ātri veicama krāsainu norāžu un dažādu nozaru atbilstības simbolu druka ar paaugstinātu redzamību un krāsu marķēšanas inventāra ātrai identifikācijai. Nav piemērots lietošanai ārpus telpām vai tiešā saules gaismā.

Visitor badge

Apmeklētāju pārvaldība ar krāsainu uzlīmju druku un bez tintes 

Drukā apmeklētāju kartes ar krāsainiem fotoattēliem vēl lielākai drošībai. Turklāt, pilnkrāsu uzlīmju druka ļaus izcelt veselības un drošības informāciju uz uzlīmēm. Krāsu kodi dažādām apmeklētāju kategorijām vieglai identifikācijai. Pievieno sava uzņēmuma krāsainu logotipu zīmola atpazīstamībai un veido vizuālas identifikācijas kartes uzņēmuma pasākumiem.

Sandwich

Īpaši saskatāmas uzlīmes ēdināšanas nozarei

Drukā krāsainas uzlīmes, kas satur informāciju par produktu sastāvdaļām, izceļot nepieciešamās vielas. Krāsu kodētās pārtikas rotācijas uzlīmes un pilnkrāsu produktu attēli identifikācijai. Izcel īpašos piedāvājumus un akcijas, piemēram, bezmaksas Wi-Fi savienojuma iespējas, laimīgās stundas, šodienas īpašos piedāvājumus utml. Iespēja arī drukāt pilnkrāsu logotipus zīmola atpazīstamībai un dāvanu iesaiņošanai.

Käytä neliväritarroja elintarvikepakkauksiin

Drukā foto kvalitātes pilnkrāsu uzlīmes saviem rokdarbiem un radošajiem projektiem 

Veido līdz 50mm platas pilnkrāsu fotogrāfijas un uzlīmes, ko var izmantot atklātnītēm, kolāžām, albumiem un fotogrāmatām. Drukā krāsainus logotipus zīmola atpazīstamībai un izmanto sezonas krāsu kombinācijas rokdarbiem un dažādu sezonu svētkiem - lieldienām, ziemassvētkiem, kāzām, dzimšanas dienām utml.

VC-500W

Uzzini vairāk par jauno Brother VC-500W pilnkrāsu uzlīmju printeri. 

  • Neizmanto tinti
  • Līdz 50mm platu uzlīmju druka
  • Pilna un daļēja uzlīmju sagriešanas funkcija

Apskatīt detaļas