1. Sākums Brother
 2. Biznesa risinājumi
 3. Risinājumi tirdzniecības nozarei
 4. Izturīgu norāžu un uzlīmju druka
Durable Brother P-touch TZe labels on POS point-of-sale equipment in retail store

Svarīgas informācijas izvietošana tur, kur tas ir nepieciešams

Mazumtirgotājiem gan veikalā, gan aiz tā telpām ir vajadzīgi labi saskatāmi apzīmējumi, uzlīmes dokumentu identificēšanai un vispārējās pārvaldes marķējums. Brother TZe izturīgās laminētās uzlīmes palīdzēs to nodrošināt, ļaujot attiecīgajā kontaktpunktā noarādīt svarīgu informāciju.

Ieguvumi tirgotājiem

Caurspīdīgs laminēts pārklājums aizsargā tekstu no ķīmiskām vielām, mitruma, nobrāzumiem, saules gaismas un ekstrēmiem apstākļiem. Brother P-touch laminētās uzlīmes ir testējusi neatkarīga laboratorija, lai nodrošinātu to izturību.

Termo pārneses tehnoloģija izmanto tintes lenti, lai nodrošinātu smalku, augstas kvalitātes izdruku. P-touch uzlīmju printeri spēj radīt ilgmūžīgas, noturīgas uzlīmes ar līdz 360 x 720 dpi drukas izšķirtspēju.

Lai uzlabotu efektivitāti un samazinātu kļūdas, kas rodas, manuāli ierakstot nepareizus aktīvu numurus un citu informāciju, uzlīmēs var iekļaut lineārus un divdimensiju svītrkodus, piemēram, QR kodus.

Uzlabot uzlīmes identifikāciju, iekļaujot attiecīgu grafisku attēlu, piemēram, logotipu vai simbolu. Tiek atbalstīti tādi populāri failu formāti kā. jpg,. png un. bmp.

Brother TZe lenšu kasetes ir pieejamas plašā uzlīmju izmēru klāstā - līdz pat 36 mm, turklāt dažādās krāsās. Ir pieejamas arī metāliskas, stipras liptspējas, aizzīmogojuma un labi redzamas luminiscējošas uzlīmes, kas atbilst gandrīz visām marķēšanas prasībām.

P-touch Editor programmatūra operētājsistēmām Windows un Mac ir iekļauta kā bezmaksas lejupielāde, un tā ļauj profesionāli noformēt uzlīmes atbilstoši visām prasībām.

Shop opening hours sign made up of multiple Brother TZe durable black on transparent labels

Veido izturīgas uzlīmes, kas būs noturīgas pret ķimikālijām, saules gaismu, mitrumu un nobrāzumiem 

Skaidras norādes ir būtiskas gan klientiem, gan personālam, un, izmantojot Brother PT-P900 sērijas uzlīmju printeri kā daļu no aprīkojuma pārvaldības procesa, var izveidot izturīgas ilglietošanas uzlīmes, ko droši var lietot gan telpās, gan ārpus telpām.

TZe uzlīmju lenšu izturība (PDF, 2.6MB)

Blue on white waterproof P-touch TZe labels near sink to remind staff to wash their hands

Brīdinājuma un drošības zīmes

Ir daudz vietu gan pie veikala fasādes, noliktavām, gan iekštelpās, kur nepieciešamas svarīgas norādes. Pielāgotas uzlīmes var viegli izgatavot dažādās krāsu kombinācijās, lai nodrošinātu, ka gan klienti, gan darbinieki ātri saņem ziņojumu.

Barcode scanner with blue on white durable asset label printed on a Brother P-touch TZe laminated label

Aprīkojuma marķēšana 

Daudzās mazumtirdzniecības ķēdēs ir tūkstošiem fiksēto vai mobilo resursu, kas ir sadalīti vairākās vietās. Tos var izsekot, drukājot izturīgas, laminētas uzlīmes, uz kurām var uzdrukāt aprīkojuma numurus un citu svarīgu informāciju, izmantojot Brother P-touch P900 sērijas uzlīmju printeri.

Brother laminētās TZe uzlīmes ir paredzētas daudzu gadu lietojumam un tas būs izturīgas pat ekstrēmos apstākļos.

Brother black on premium glitter gold tape attached to clip-on badge to identify store manager

Personāla vārdu kartes

Lai personāls izskatītos profesionāls, iespaidīgs un vienmēr būtu viegli identificējams, drukā savu un darbinieku vārdus uz Brother TZe laminētām uzlīmēm, piestiprinot tās pie piespraužamās nozīmes.

Ar augstu liptspēju un ārkārtīgu izturību uzlīme paliks piestiprināta un ilgi izskatīsies tikpat labi kā jauna.

Un, neskatoties uz to izcilo liptspēju, Brother P-touch uzlīmes var noņemt un vairumā gadījumu, neatstājot līmes pēdas, ļaujot viegli atkārtoti lietot nozīmi.

Brother premium glitter black on gold label attached on shelf edge showing price of shoes

Premium izturības plauktu uzlīmes

No boutique veikaliem, kuriem nepieciešamas augstas kvalitātes, stilīgas plauktu malu uzlīmes, līdz noliktavām, kurās nepieciešamas izcilas izturības uzlīmes, kas būs noturīgas pret saules gaismu, nobrāzumiem, mitrumu un ķimikālijām, Brother TZe laminētas uzlīmes piedāvā ideālu risinājumu visām izturīgas marķēšanas vajadzībām.

Izveidojiet uzlīmes veikalā ar Brother PT-P900 sērijas uzlīmju printera palīdzību, kas ļauj drukāt līdz 36 mm platas uzlīmes. Pieejamas dažādās krāsās, apdarēs, materiālos un izmēros Brother TZe uzlīmes satur caurspīdīgu laminēto slāni, kas pasargā tekstu, svītrkodus un attēlus no bojājumiem ikdienas lietošanā.

Brother PT-P900 series durable label printer

PT-P900 galda uzlīmju printeru klāsts

Brother P-touch PT-P900 sērijas galda uzlīmju printeri ir ideāla izvēle tiem mazumtirgotājiem, kuriem ir nepieciešama izturīgu uzlīmju druka.

   Izturīgu, līdz 36mm platu uzlīmju druka pēc vajadzības.

  Ātrgaitas un augstas izšķirtspējas druka.

  Svītrkodu, logotipu un citu simbolu iekļaušana pēc vajadzības.

   Saite uz Excel failā iekļautiem datiem, lai ātri izdrukātu vairākas uzlīmes vienā garā joslā.

   Iekļauta P-touch editor uzlīmju noformējuma programmatūra.

Apskatīt PT-P900 klāstu