1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Sadarbība ar Brother
  4. Neatkarīgi programmatūras pārdevēji (NPP)
Business man and woman looking at computer screen in office

Darbs "at your side"

Mēs cieši sadarbojamies ar Jums, lai izstrādātu individuālus risinājumus, kas atbilst jūsu klientu vajadzībām.

Izmantojot mūsu augstas veiktspējas ierīces ar jūsu programmatūru lietotnēm, mēs varam radīt risinājumus, kas ļaus attīstīt klientu uzņēmumus.

Mēs strādājam ar partneriem un klientiem dažādās nozarēs, tostarp:

Mūsu NPP partneri gūst labumu no...

Brother NPP partneri izmanto atlaides uzlīmju printeriem, daudzfunkciju printeriem un skeneriem, kas izmantojami testēšanai ar jūsu programmatūras platformu.

Mūsu tehniskie speciālisti ir gatavi piedāvāt Jums atbalstu un konsultācijas integrācijas vajadzībām.

Mēs piegādājam bezmaksas programmatūru izstrādes komplektus (SDK), nodrošinot vienkāršu metodi, kās iekļaut virkni drukāšanas lietojumprogrammu tieši jūsu programmatūras programmās.

Mūsu partneri var izmantot atlaides lieliem projektiem, nodrošinot iespēju piedāvāt gala klientiem labāko iespējamo cenu, nodrošinot veiksmīgas sadarbības iespējas.

Mēs sadarbojamies ar saviem partneriem, lai atbalstītu jūsu mārketinga pasākumus, palīdzot veicināt jūsu uzņēmējdarbību un palielināt pārdošanas apjomus.

Kad jūs kļūstat par Brother partneri, jūs gūstat labumu no mūsu unikālā kompetences tīkla, kas sastāv no NPP, kanālu pārdevējiem un vairumtirgotājiem.

Ja jūs interesē sadarbība ar mums, lūdzu, aizpildiet formu, lai iesniegtu savu jautājumu mūsu komandai.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Personīgā informācija, ko jūs sniedziet, tiks izmantota saskaņā ar mūsu privātuma politiku un sīkfailu politiku.