1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. Uzlīmju printeri telpu apsimniekošanas darbiem
  4. Uzlīmju printeri un uzlīmes
Black on yellow label showing visitor parking

Uzlīmju printeri un uzlīmes telpu apsaimniekošanas darbiem

Izmanto kādu no Brother galda vai rokas uzlīmju printeriem un drukā noturīgas uzlīmes dažādās krāsās, izmēros un materiālos.

Speciālistu klāsta uzlīmes

Brother flexible-ID labels wrapped around video HDMI cables going into a monitor

Brother noturīgās P-touch laminētas uzlīmes ir pieejamas plašā krāsu, izmēru un materiālu klāstā, kas ļauj tās izmantot dažādiem mērķiem.

  • Standarta pašlīmējošās
  • Stingras pašlīmējošās uzlīmes - nelīdzenām virsmām
  • Elastīgās ID uzlīmes - kabeļu marķēšanai
  • Fluorescējošās uzlīmes - bīdinājumu zīmēm
  • Drošības (marķējuma) uzlīmes

 

Apskatīt speciālistiem paredzētās uzlīmes

Brother laminēto uzlīmju klāsts

Izvēlies pareizo uzlīmi

Izcel savas uzlīmes un nodrošini to izcilu saķeri ar jebkuru virsmu, izvēloties pareizo Brother TZe uzlīmju lentas kaseti no plašā piedāvājumu klāsta.

Fluorescējošas lentas drošības brīdinājumiem un svarīgām norādēm, stingri līmējošās uzlīmes nelīdzenām virsmām, nodrošinot to izcilu saķeri ar jebkuru virsmu. Šis video sniegs ieskatu plašajā, noturīgo uzlīmju klāstā.

Meklēt uzlīmes

Tested icons

Brother izstrādātā izturīgā laminēto uzlīmju tehnoloģijas vēsture sākās 1988. gadā un kopš tā laika neskaitāmi klienti uztic šai tehnoloģijai savus marķēšanas darbus. Ņemot vērā, ka uzdrukātais teksts ir pasargāts ar caurspīdīgu plastmasas pārklājumu, lietotāji var būt droši, ka izdrukātās uzlīmes izturēs laika pārbaudi un būs noturīgas visām marķēšanas prasībām.

Uzzini vairāk, lejupielādējot uzlīmju lentu tehnisko specifikāciju brošūru, kas satur detalizētu informāciju par uzlīmēm un ar tām veiktajiem testiem.

Lejupielādēt (PDF, 8.5MB)

Atšķirībā no parastām uzlīmēm, mūsu laminēto uzlīmju lentu tehnoloģija nodrošina uzdrukātā teksta pārklājumu ar plānu polietelēna aizsargslāni. Kā rezultātā izveidotā uzlīme ir gandrīz neiznīcināma un saglabājas pat visskarbākajos apkārtējās vides apstākļos.

Turklāt, esam droši par uzlīmju izturību, jo tās ir tikušas testētas pat ekstrēmos apstākļos un rezultāti parādīja, ka Brother P-touch laminētās uzlīmes pārspēj konkurentu piedāvātās nelaminētās uzlīmes, jo tās neatlīmējas un izveido stingru saķeri ar virsmu. Varēsi būt drošs par ilgnoturīgām, profesionālas kvalitātes uzlīmēm.

Nodilumizturības testa rezultāti

Brother uzlīmju lentas laminēšanas tehnoloģija nodrošina P-touch laminēto uzlīmju izturību stingru noberzumu rezultātā.

1kg smaga kaisīšanas ierīce tika uzmesta uz Brother P-touch laminētajām uzlīmēm, kā arī - nelaminētām konkurentu uzlīmēm. Pēc 50 reizēm Brother P-touch laminēto uzlīmju simboli bija pilnībā neskarti un laminētā uzlīmju virsma bija tikai mazliet saskrāpēta. Konkurentu nelaminētās uzlīmes kvalitāte bija stipri sabojāta.

Temperatūras testa rezultāti

Ja ir nepieciešams uzlīmes izmantot sala apsktākļos vai pavisam augstās temperatūras, tās ir veidotas, lai būtu ilgnoturīgas. Turklāt, Brother P-touch laminēto uzlīmju testa rezultāti parādījā, ka tās spēj izturēt temperatūras amplitūdā no -80°C līdz +150°C.

Mūsu laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda plāksnēm istabas temperatūrā, tad temperatūra uz noteiktu laiku tika paaugstināta un pazemināta. Pēc 72 stundām -80°C grādu temperatūrā netika novērotas nekādas īpašas izmaiņas to krāsu vai līmējošās daļas vietās. Pēc 2 stundām +150°C grādu temperatūrā, neskatoties uz vieglu krāsas izplūšanu, uzlīmju lentas teksts palika neskarts.

Izbalēšanas testa rezultāts

Lai arī kur tiktu izmantotas P-touch laminētās uzlīmes, tās tika radītas rezultātam, kas saglabāsies gadiem un būs tāds pats, kā dienā, kad tās tika pielīmētas.

Dažas Brother P-touch laminētās uzlīmes, dažādās krāsās tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda virsmas un izliktas imitētā UV starojuma ietekmē uz 12 mēnešiem. Tika novērotas izmaiņas uzlīmju lentas pamatkrāsā (testa atbilstība JIS K7350-2/ISO 4892-2). Drukātais teksts uz visām uzlīmēm netika skarts. Tomēr, sarkanas, dzeltenas un fluorescējošo krāsu uzlīmes parādīja dažas izbalēšanas pazīmes to pamatkrāsā. Pārējām Brother uzlīmēm netika novērotas nekādas izmaiņas vai tika novērotas pavisam mazas izbalēšanas pazīmes.

Ķīmisko vielu testa rezultāti

Ķīmisko vielu tests tika veikts, izmantojot Brother laminētās un konkurentu nelaminētās uzlīmes.

Testi tika veikti divos posmos:
  1. posms - ķīmisko vielu iegremdēšanas tests
  2. posms - ķīmisko vielu noberzumu tests

Sākumā uzlīmju lentas tika piestiprinātas pie stikla virsmas un iegremdētās dažādu ķīmisko vielu sastāvā uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas drukas kvalitātē un uzlīmes vēl joprojām bija piestiprinātas pie stikla virsmas.
Kaut arī dažas uzlīmes izmirka noteiktu ķimikāliju sastāvā, kas uzrādīja nelielas laminētās plēves virsmas atdalīšanās pazīmes, kādu ķīmisko vielu berzēšanas rezultātā nekādas izmaiņas netiek novērotas. Tāpec pat, ja ķīmiskā viela ir izlijusi uz Brother P-touch laminētājām uzlīmēm, to ātra notīrīšana būtu pietiekama, lai izvairītos no jebkāda veida bojājumiem.

Nākamajā testā Brother P-touch laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ķimikālijām piesūcināta drāna tika 20 reizes likta virsū katrai uzlīmei. Brother P–touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta, ašķirībā no konkurentu nelaminētām uzlīmēm.

Ūdensizturības tests

Brother laminētās uzlīmes ir pilnībā ūdensizturīgas, kas attiecas arī uz to pilnīgu iegremdēšanu ūdenī uz ilgu laiku.

Tests tika veikts divos posmos:
1. posms - Iegremdēšana ūdenī
2. posms - ūdens abrazīvā nodiluma tests

Sākumā lentas tika pielīmētas pie stikla virsmas un iemērktas ūdeni uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas to drukas kvalitātē un uzlīmes bija palikušas pielīmētas pie stikla.

Otrajam testam, Brother P-touch laminētā uzlīmju lenta tika pielīmēta dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ūdeni piesūcināta drāna tika likta virsū katrai uzlīmei 20 reizes. Brother P-touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta.

Uzzini, kāpēc marķēšana ir svarīga un noderīga telpu apsaimniekošanā