Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Sākums Brother
 2. Uzlīmju un kvīšu printeri
 3. Uzlīmju printeri telpu apsimniekošanas darbiem

Brīdinājuma, norāžu zīmju un telpu apsaimniekošanas uzlīmju printeri

Drukā pielāgotas uzlīmes pēc vajadzības pie sava darba galda vai arī no jebkuras citas darba vietas. Brother P-touch uzlīmju printeri ļaus izdrukāt noturīgas uzlīmes visām telpu apsaimniekošanas marķēšanas vajadzībām.

Seši galvenie iemesli pielāgotu uzlīmju drukai

Izvairies no kļūdām aprīkojuma un iekārtu pielietošanā darba vietā

Nodrošini lietotājus ar skaidrām instrukcijām, izmantojot Brother P-touch uzlīmes - gaisa kondicionieru, sanāksmju telpu projektoru vai video/audio iekārtu darbības kontrolei, vadības iekārtu vai citu mehānismu marķēšanai.

Nodrošini iekšejo kārtības noteikumu ievērošanu

Izmanto pielāgotas uzlīmes norādījumiem iekšējo uzņēmuma noteikumu prasību ievērošanai.

Seko veselības un drošības standartu ievērošanai

Brīdinājuma un drošības zīmes ir nepieciešamas dažādās vietās uzņēmumā - viesu un darbinieku informēšanai par karstā ūdens apgādi, slīdošu virsmu draudiem, bīstamu iekārtu atbilstošām pielietošanas instrukcijām un citiem riskiem. Viegli salasāmu, pielāgotu zīmju un uzlīmju druka, izmantojot Brother P-touch laminētās uzlīmes samazinās iespējamo risku un nodrošinās apmeklētāju un darbinieku informētību par visiem drošības jautājumiem.

Iekārtu testēšanai, akreditācijai un dokumentācijai

 Iekārtu un aprīkojuma nomarķēšana ar atbilstošām uzlīmēm, kas izdrukātas uz vietas pēc vajadzības ar Brother P-touch uzlīmju printeri spēs samazināt kļūdas, kas pieļautas iekārtu un aprīkojuma testēšanas rezultātā.

Nodrošini atbilstošu apdrošināšanas seguma derīgumu

 Daudzi apdrošināšanas uzņēmumi nosaka stingru noteikumu ievērošanu, pieprasot atbilstošu instrukciju un norāžu pielietojumu, lai samazinātu bojājuma risku iekārtām un īpašumiem. Izmanto Brother P-touch uzlīmju printeri šāda veida prasību ievērošanā.

Izvairies no apjukuma un pārpratumiem evakuācijas laikā

Nodrošini efektīvu ēku evakuāciju nepieciešamības gadījumā, kā arī atbilstošu noteikumiem prasību ievērošanu, izmantojot skaidri salasāmas uzlīmes evakuācijas ceļu, izeju un aprīkojuma norādēm. Uzlabo evakuācijas instrukciju zīmes un norādes ar viegli salasāmām un skaidrām uzlīmēm, lai norādītu svarīgāko informāciju, kas būtu noderīga avārijas un citos neparedzētos gadījumos.

Apskati ieteicamo uzlīmju printeru klāstu un uzzini vairāk par šīm izturīgajām ierīcēm

Kāpēc marķēšana ir tik svarīga?

Birojā

Svarīgas informācijas ātra pieejamība ir ļoti būtiska efektivitātei. Skaidri nomarķētas lietas un priekšmeti darba vietā nodrošinās pārskatāmību un organizētību, kā arī nepieciešamo lietu un informācijas atrašanu. Daži piemēri:

 • Dokumentu mapes un arhīvi
 • IT aprīkojums
 • Kancelejas preces
 • Uzglabāšanas kastes

Veselības aizsardzība un darba drošība 

Veido pielāgotas uzlīmes atbilstoši vajadzībām, nodrošinot drošības aprīkojuma atbilstošu instalāciju, testēšanu un lietošanu. Aprīkojums, kam nepieciešama īpaša piesardzība var tikt identificēts ar skaidrām, uzmanību piesaistošām uzlīmēm. Biežāk sastopamie marķēšanas darbi:

 • Informācijas norādēm
 • Elektroinstalācijām
 • HVAC sistēmām
 • Ģeneratoriem un dzinējiem

Drošība

Darbinieku un īpašuma drošība ir ļoti svarīga veiksmīgai uzņēmuma darbībai. Brother noturīgās uzlīmes ir izcilas dažāda veida marķēšanas darbiem:

 • Novērošanas un pārraudzības iekārtām
 • Īpašumam
 • Kabeļiem un elektroinstalācijām
 • Piekļuves norādēm

 

Uguns drošība

Noteiktiem ugunsdrošības ievērošanas noteikumiem, Brother P-touch uzlīmes ļaus nodrošināt atbilstību visiem noteikumiem un regulām. Izmantojamas dažādiem marķēšanas darbiem:

 • Ugunsdzēsības iekārtu marķēšanai
 • Sprinkleru sistēmām
 • Drošības zīmēm
 • Signalizācijas sistēmām

Brother uzlīmju printeri un speciālistu uzlīmes

Izstrādāti izcilai veiktspējai

Ar platākajām uzlīmēm klāstā, simtiem simbolu, svītrkodu druku un iespēju drukāt uzlīmes no Microsoft Office, Brother PT-900W modelis ir izcils printeris pielāgotu uzlīmju drukai dažādām zīmēm, norādēm, instrukcijām un drošības informācijai visā uzņēmumā. Ar plašu Brother uzlīmju lentu kasešu klāstu dāžādās krāsās un materiālos - visa veida pielietojumam - izcilam marķēšanas risinājumam biroja un dažādu uzņēmumu telpām.

Apskatīt printerus un uzlīmes