1. Sākums Brother
  2. Padomi mājas birojam
  3. Organizē savu mājas biroju
Työpöytä, läppäri, lokerikko ja kasvi

Uzturi savu darba galdu kārtībā

Neatkarīgi no tā, vai darba galds tiek koplietots ar kādu no ģimenes, vai tas ir paredzēts vienam cilvēkam, tas ātri vien var tikt noklāts ar dažādām lietām.

  • Ievies paradumu notīrīt savu galdu katras darba dienas sākumā vai beigās, lai palīdzētu koncentrēties
  • Glabā uz galda tikai visbiežāk lietotos priekšmetus un mazākus priekšmetus, piemēram, saspraudes, pildspalvas un lipīgās piezīmju lapiņas - nelielos konteineros.

four folders organised on a set of shelves

Izveido kartotēkas sistēmu savā mājas birojā

Apdomā katra dokumenta drukāšanas nepieciešamību, jo papīra dokumenti ātri vien sakrāsies un aizņems vietu uz darba galda.

  • Izmanto vienkāršu uzglabāšanas paliktni, lai nodrošinātu svarīgu dokumentu pieejamību, ja nepieciešams regulāri uz tiem atsaukties, un izmanto atvilktnes krātuvi vai kastes ar uzlīmēm, lai uzturētu savu darba vietu kārtībā.
  • Digitalizē savu papīra dokumentu krātuvi, skenējot dokumentus un saglabājot tos datorā vai mākonī. Aplūko Brother skenēšanas risinājumus šeit.
 

Valokuva kotitoimistosta

Lai mājas dzīvē būtu atsevišķa no darba dzīves 

Strādāšana no mājām var ātri vien sajaukt darba dzīvi kopā ar mājas dzīvi; nodroši regulārus pārtraukumus, lai dienas laikā izietu no mājas biroja vai darba vietas.

  • Uzstādi mājas biroju atsevišķā telpā, lai varētu pārslēgties no profesionālās dzīves uz personisko. Ja nav pieejama atsevišķa telpa, izvēlies vietu telpā, kas būs tikai darba zona.
  • Izveido noteiktu darba grafiku, kas ir redzams ikvienam mājās. Ja iespējams, iepriekš paziņo par svarīgām sanāksmēm savai ģimenei

Työpiste ikkunan edessä

Padari savu mājas biroju ērtu 

Pievērs uzmanību darbvietas ergonomikai un nepieciešamā aprīkojuma izvietojumam.

  • Pārliecinies, vai apgaismojums ir piemērots un telpa ir klusa, kas ļaus ērtāk piedalīties tiešsaistes video zvanos un sapulcēs. Izvēlies istabu ar logu un jauku skatu, lai, strādājot, spētu saglabāt mieru.
  • Apsver iespēju ieguldīt atbalstošā krēslā un kāju balstā, kā arī glabā darbvirsmas aprīkojumu, piemēram, tastatūru un peli ērtā augstumā un attālumā