1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2017
  5. Brother atzīmē Zemes dienu 2017

Brother atzīmē Zemes dienu 2017

 

Drukas tehnoloģiju ražotājs Borther International Europe ir informējis par saviem plāniem un aktivitātēm 2017. gada Zemes dienas ietvaros - pierādot un sniedzot atbalstu vides aizsardzības jautājumiem.

Brother atzīmēs Zemes dienu, kas notiks 22. aprīlī, atbalsot tās centienus vides aizsardzības jomā visās Eiropas tīmekļa vietnēs. Tās ietvaros informācija arī nonāks Brother sociālo tīklu vietnēs, tropu mežu labdarības pasākuma - Cool Earth ietvaros - pārņems Brother sociālo mediju kanālus, lai atzīmētu sadarbības sasniegumus.

Zemes dienas pirmsākumi meklējami 1970. gadā, kad tā tika atzīmēta, kā ASV nacionālā diena, lai palielinātu izpratni par vidi un veicinātu ilgtspējīgu nākotni. Kopš tā laika, tā ir kļuvusi par plaši pazīstamu dienu, kas tiek atzīmēta visā pasaulē, atgādinot, cik trausla ir planēta Zeme un aicinot saglabāt tās dabisko vidi, pievēršot uzmanību vides aizsardzības jautājumiem 192 pasaules valstīs.

Brother Zemes dienas atzīmēšana uzsver vides aizsardzības nozīmīgumu attiecībā pret saviem klientiem un sadarbības partneriem. Kā "zaļi" domājošs uzņēmums - Brother uzņemas atbildību par ētisku un ilgtspējīgu biznesu, izstrādājot efektīvas procedūras un slēdzot partnerattiecības ar vides organizācijām, lai to īstenotu.

2010. gadā Brother kļuva par vadošo sadarbības partneri labdarības pasākumam Cool Earth - palīdzot aizsargāt apdraudētos tropu mežus un to vietējās kopienas. Brother atbalsta veicināšana notiek ar tintes un toneru kasetņu otrreizējas pārstrādes programmas īstenošanu, kas līdz šim ir palīdzējusi aizsargāt 2.7 miljonus koku Peru tropu mežā, kas aizņem 4.500 akru platību, kā arī 1.6 miljonu koku Papua-Jaungvinejā, vairāk nekā 2 900 akru platībā, nodrošinot par 2.1 miljonu tonnu mazāku CO2 izmešu daudzumu atmosfērā.

Vēl viens veids, kā Brother ir palīdzējis samazināt kaitīgo CO2 izmešu nonākšanu atmosfērā ir uzlabojot ražotņu ēkas un iekārtas.

Vides aizsardzības plāns tika radīts, lai samazinātu kaitīgo CO2 izmešu nokļūšanu atmosfērā par 30% laika posmā no 1990 līdz 2020 gadam Japānā. Emisijas samazinājums tika panākts, īstenojot enerģijas taupīšanas pasākumus, palielinot gaisa kondicionēšanas un apgaismojuma efektivitāti. Tas tika panākts uzstādot modernu gaisa kondicionēšanas sistēmu un izmantojot LED griestu lampas, kā arī nodrošinot efektīvu ražošanas iekārtu darbību.

Mērķis tika sasniegts septiņus gadus pirms noteiktā termiņa - 2013. gadā, kas ļāva izstrādāt papildus aktivitāšu plānu turpmākai CO2 izmešu samazināšanai.

Brother pielieto tādu pašu vides aizsardzības atbildīgu attieksmi arī attiecībā pret saviem produktiem, ražojot ierīces, kas ievēro starptautiski atzītu vides aizsardzības marķējumu standartus - eiropas enerģijas zvaigzne, Vācijas - Zilais Enģelis un Ziemeļu gulbis.

Iegādājoties energoefektīvus produktus, klienti spēs ietaupīt līdzekļus ilgtermiņā un tajā pašā laika - palīdzēs risināt ar vides aizsardzību saistītos jautājumus. Galvenās videi draudzīgās produktu funkcijas ietver - zemu enerģijas patēriņu, enerģijas taupīšanas tehnoloģiju, zemu COizmešu līmeni un iespēju izmantot otrreiz pārstrādājamu papīru.

2009. gadā Brother ieviesa jaunas tehnoloģijas produktu ražošanā, kas ļāva tām būt pat vēl videi draudzīgākām.

"Bez pārklājuma virsmas" tehnoloģija tika ieviesta Japānā, ko izstrādāja Brother vadošie inženieri, izslēdzot pārklājuma un žāvēšanas procesu, kā rezultātā tiek samazināts enerģijas patēriņš, vienlaikus nodrošinot ierīču kvalitatīvu dizainu.

Brother ziemeļvalstu (Brother Nordic A/S) reklāmas un mārketinga nodaļas vadītājs skaidro: "Brother ir "zaļi" domājošs uzņēmums un visi procesi un ierīces tiek izstrādātas, izmantojot vadošās tehnoloģijas un paturot prātā dabas aizsardzības un klientu vajadzību jautājumus. 

Aizsargāt mūsu planētu nākamajām paaudzēm - ir tas, ko vēlamies nodot sabiedrībai un piekopt ikdienas darba dzīvē."
Woman and child walking on a beach island surrounded by trees