1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Brother mobilie un mākoņpakalpojumi

Ļauj mums palīdzēt ar risinājumu 

Labākais veids, kā drukāt no iOS ir ar iebūvēto Apple Airprint draiveri, jo tas jau ir daļa no operētājsistēmas, kas ir bezmaksas un nav jādomā par papildus instalēšanu.

Brother piederošā iPrint&Scan ir bezmaksas aplikācija ļauj arī drukāt no un skenēt uz Android ierīcēm, tomēr, kā ērtāka un ātrāka alternatīva lietotājiem, kas galvenokārt izmanto Android 5.0 ierīces vai jaunākas versijas ir izmantot Brother bezmaksas drukas pakalpojumu spraudni (Print Service Plugin).

Brother piederošā iPrint&Scan aplikācija ir bezmaksas aplikācija, kas ļauj vienkārši drukāt no un skenēt uz savu ierīci gan Apple, gan Android lietotājiem. Tā automātiski atrod saderīgas Brother ierīces tīklā, kas ļauj vienkārši un ēri nosūtīt dokumentus to izdrukāšanai un augšupielādēt skenēšanas dokumentus "mākonī" no savas mobilās ierīces. 

Jā, ar Google Cloud Print. Jebkurš tiešsaistes printeris, kas ir reģistrēts Google kontā var tikt koplietots ar jebkuru ierīci, kas izmanto Chrome pārlūkprogrammu vai Android operētājsistēmu jebkurā vietā pasaulē.

Jā. Web Connect ļauj izveidot savienojumu no skenera vai printera tieši uz iecienītāko trešo pušu mākoņpakalpojumu kontiem. Faili var tikt augšupielādēti nekavējoties, neizmantojot datoru un tas darbojas arī otrādāk - failus var meklēt ar printera kontrolpaneļa palīdzību un tad tos izdrukāt.

solutions by business size

Brother at your side

Brother saprot, ka katrs uzņēmums ir atšķirīgs - tāpēc esam apņēmušies radīt modernus mobilo un mākoņpakalpojumu klāsta risinājumus, lai klienti varētu strādāt atbilstoši visām vajadzībām un prasībām. Brother piedāvā:

  • Godalgotas tehnoloģijas
  • Plašas izvēles iespējas 
  • Izdevīgus risinājumus