1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2022
  5. Atvieglojiet organizēšanas darbus ar Brother jaunajiem, ērti savienojamajiem galda uzlīmju printeriem

Atvieglojiet organizēšanas darbus ar Brother jaunajiem, ērti savienojamajiem galda uzlīmju printeriem

 

Brother ir gatavs atvieglot mājas, biroja un darbavietas organizāciju ar savu jauno P-touch galda printeru klāstu, kas izstrādāts, domājot par aizņemtiem darbiniekiem un dažādām vidēm. Jauno iekārtu klāsts palīdzēs lietotājiem organizēt, personalizēt un identificēt.

Jaunais PT-D klāsts sastāv no trīs modeļiem – PT-D410, PT-D460BTVP, PT-D610BTVP – kas spēs veikt gan vienkāršus, gan sarežģītus uzdevumus. Klāsts ir īpaši piemērots ikdienas lietošanai.

Henning Elkjær, Brother Nordics A/S pārdošanas direktors Dānijā un Norvēģijā, stāsta:

“Kad mēs runājam ar klientiem, mēs bieži dzirdam, ka ikdienas organizatoriskie uzdevumi sagādā grūtības. Šis it īpaši pieaug tagad, kad aizvien vairāk cilvēki darbojas attālinātā režīmā.

Mūsu jaunais klāsts ir radīts, lai palīdzētu šiem darbiniekiem. Mēs vēlējāmies radīt risinājumu, kas atbildīs vairākiem pielietojumiem - kabeļu marķēšanai mājās, uzglabāšanas kastu uzlīmju drukai, failu organizēšanai un ne tikai.

Palīdzot atrisināt ar organizēšanu saistītās grūtības, mēs dodam iespēju saviem klientiem pievērsties tam, kas ir patiesi svarīgi - produktivitātes paaugstināšanai un efektīvai sava laika izmantošanai.”

Katrs modelis ir radīts, domājot par vidi, kur tas tiks lietots. Visas iekārtas ir aprīkotas ar QWERTY tastatūru un lielu grafisko ekrānu, ar iespēju apskatīt drukas darbu pirms drukāšanas. PT-D610BTVP printera ekrāns ir pilnkrāsu. Uzlīmju printeri ir lietotājiem draudzīgi, ērti ātrai rakstīšanai un pārvaldībai. 

Dažādie modeļi piedāvā daudzveidīgu funkcionalitāti un savienojamības iespējām, kas nodrošina klientus ar iespēju izvēlēties augstākas specifikācijas iekārtu, bez nepieciešamības nomainīt visu sistēmu.

Visas iekārtas var tikt izmantotas kā patstāvīgi printeri vai arī savienojumā ar datoru. Papildu ērtībai, Brother bezmaksas uzlīmju dizaina programmatūra piedāvā dizaina sagataves ērtai lietošanai. PT-D460BTVP un PT-D610BTVP modeļi ir aprīkoti ar Bluetooth un ir saderīgi ar Brother iPrint&Label lietotni, kas dod iespēju drukāt no jūsu mobilā tālruņa.

Jaunais klāsts ir saderīgs ar TZe lentēm, 18mm platumā, lai radītu ilgi kalpojošas uzlīmes. Šo lentu izturība un noturība ir īpaši piemērota arhīvu, noliktavu un sporta zāļu vajadzībām, jo tās izturēs ķīmisku vielu, ūdens un temperatūru iedarbību. 

Visi modeļi ir pieejami iegādei pie mūsu tirgotājiem.

PT-D410

Šis uzlīmju printeris ir aprīkots ar QWERTY tastatūru, lielu grafisko ekrānu, ar iespēju apskatīt tekstu un izkārtojumu pirms drukāšanas, kā arī jaunāko dizaina programmatūru. Šis printeris ir savienojams ar datoru, izmantojot USB kabeli, un piedāvā drukas ātrumu līdz 20mm/sec. Uzlīmju drukas platums ir līdz 18mm.

PT-D460BTVP

Papildu PT-D410 pieejamajām funkcijām:

Uzlīmju uzglabāšanas atmiņa līdz 70 uzlīmēm ērtai un ātrai atkārtotai drukāšanai, Bluetooth savienojamība un drukas ātrums līdz 30mm/sec. Komplektā iekļauts pārnēsāšanas koferis.

PT-D610BTVP

Papildu PT-D460BTVP pieejamajām funkcijām:

Pilnkrāsu, augstas izšķirtspējas, aizmugurapgaismojuma ekrāns un uzlīmju uzglabāšanas atmiņa līdz 99 uzlīmēm ērtai un ātrai atkārtotai drukāšanai. Uzlīmju drukas platums ir līdz 24mm.

 

Sieviete drukā etiķeti, izmantojot Brother P-touch printeri