1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2015
  5. Kompakti daudzfunkciju printeri ar izcilām funkcijām

Kompakti daudzfunkciju printeri ar izcilām funkcijām


Brother trīs jaunie printeru modeļi DCP-J562DW, MFC-J480DW un MFC-J680DW ir ierindojami kompaktāko un zemāko cenu printeru kategorijā, tomēr tiem piemīt izcilas funkcijas, lai sevi perfekti attaisnotu ikdienas darbā nelielu uzņēmumu vai mājas biroju darba vidē. Ar šiem Brother printeriem drukā no sava viedtālruņa un planšetdatora ar bezvadu tīkla savienojumu. Printeri ir pieejami gan ar faksa sūtīšanas funkciju, gan bez tās.

 

Mūsdienās, kad gandrīz visos uzņēmumu birojos un mājās ir pieejams bezvadu tīkla savienojums ar iespēju veidot savienojumu gan no datora, gan viedtālruņa un daudzi mobilie gadžeti nodrošina virkni ar dažādām to izmantošanas iespējām, daudzi ir atklājuši arī, ka šo iespēju vidū ir arī daudzfunkciju printeri, kas piedāvā drukāšanu, fotokopēšanu, skenēšanu un pat faksu sūtīšanu. Savienojot printeri ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu, Tu vari izrukāt tikko uzņemtus foto attēlus vai izlasītu rakstu.

 

Visi trīs jaunie Brother daudzfunkciju printeri – DCP-J562DW, MFC-J480DW un MFC-J680DW – ir radīti, pielāgojot tos šim nolūkam.

 
Pateicoties to kompaktajam izmēram, tie neaizņems daudz vietas uz darba galda. Printeri drukā augstas kvalitātes izdrukas, piesātinātās krāsās un nodrošina gan bezvadu tīkla savienojumu, gan Mopria tehnoloģiju - drukāšanai no mobilajām ierīcēm.

Turklāt, to cenas ir pietiekoši zemas, lai perfekti iederētos gan nelielu, privātu uzņēmumu birojos, gan lietošanai mājās.

 

Kompakts izmērs, bet lieliska veiktspēja

 

Jauno Brother tintes printeru izmēri ir tikai 40 × 34 × 15 centimetri, kas ļauj tos arī novietot citās vietās, piemēram, skapju plauktos.

Tomēr, kompaktais izmērs nebūt nenozīmē, ka Brother cenšas ieekonomēt uz kvalitātes rēķina. Gluži otrādi, DCP-J562DW, MFC-J480DW un MFC-J680DW printeri sniedz kvalitāti, ko parasti nodrošina lielāki printeri, kas maksā krietni dārgāk.

 

“Lielākais” no šiem modeļiem ir Brother MFC-J680DW, kas drukā 12 melnbaltas un 10 krāsainas izdrukas minūtē. Ierīce ir ar automātisko dokumentu padevi – ērtākai papīra padevei.

Brother MFC-J480DW un DCP-J562DW ir ļoti līdzīgi un maksā gandrīz vienādi.

MFC modelis ir aprīkots ar automātisko dokumentu padevi un faksu, savukārt DCP modelis - ar manuālo papīra padevi.

Gan MFC-J480DW, gan DCP-J562DW drukā 12 melnbaltas un 6 krāsainas izdrukas minūtē.

 

Tiem ir bezvadu tīkla savienojums

 

Visi trīs Brother jaunumi ir ar bezvadu tīkla savienojumu – ērtākai piekļuvei interneta savienojumam, mobiliem pakalpojumiem un datu uzglabāšanas vietnēm “mākonī”.

Vēl jo vairāk, Brother DCP-J562DW, MFC-J480DW un MFC-J680Dw modeļi ir saderīgi ar salīdzinoši jauno Mopria tehnoloģiju, lai nodrošinātu lietotājam draudzīgu drukšanu no dažādu zīmolu viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām mobilajām ierīcēm.

 

Eko draudzīgi printeri ar zemām ekspluatācijas izmaksām

 

Brother jau sen ir zināms, kā “zaļi domājošs” uzņēmums un ražo apkārtējai videi draudzīgus produktus.

Tagad šis status tiks vēl vairāk nostiprināts, jo visi trīs kompaktie jaunumi ir ar ziemeļu Eko marķējumu un atbilst Vācijas zilā enģeļa (der blaue Engel) un starptautikā ENERGY STAR vides aizsardzības marķējuma prasībām.

Jaunajiem printeriem ir abpusējas drukas funkcija un tie darbojas ar Brother ekonomiskajām tintes kasetnēm.

 

Cenas un pieejamība


Brother trīs jaunos printerus ir iespējams iegādātiem pie vairumtirgotājiem visā Latvijā par šadām cenām:

DCP-J562DW maksā 109.00 eiro (iesk. PVN)
MFC-J480DW – 119.00 eiro (iesk. PVN)
MFC-J680DW – 139.00 eiro (iesk. PVN)

 

Sīkāku informāciju meklējiet mūsu mājas lapā: www.brother.lv

Brother MFC-J680DW