Kāpēc izvēlēties Brother Auto ID partneru programmu?

 

Individuālām vajadzībām pielāgota programma

Brother partneri ir pamats visam, ko mēs darām. Mūsu prioritāte ir sadarboties ar dažādiem partneriem, neatkarīgi no to organizācijas lieluma, lai radītu risinājumus, kas atbilst katra klienta prasībām.

Visaptverošs risinājumu klāsts, uz ko jūs varat paļauties

Mūsu Auto ID risinājumu klāsts sastāv no drošiem un viegli integrējamiem produktiem, kas atbilst visām jaunākajām specifikācijām, kuras jūs sagaidāt.

Mēs piedāvājam mobilos, galdvirsmu un industriālos printerus, kā arī specifiskākus produktus, piemēram, mobilās A4 formāta drukas iekārtas, visiem produktiem nodrošinot standarta trīs gadu garantiju.

 

 

Izcils atbalsts

Pie Brother, mums ir zinoši produktu kategoriju vadītāji, mārketinga komandas, īpaši pirmspārdošanai piemērtots tehniskais atbalsts un gala lietotāju speciālisti.

Visas mūsu komandas ir gatavas palīdzēt un konsultēt mūsu izplatītājus, lai veidotu un integrētu klientu vajadzībām atbilstošus risinājumus.

 

 

Katram pielietojumam piemēroti risinājumi

Mēs cītīgi strādājam, lai izstrādātu produktus, kas atbilst klientu prasībām, neatkarīgi no to nozares vai produktu pielietojuma. 

No mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības un veselības aprūpes, līdz būvniecības, ražošanas, transporta un loģistikas - mēs esam pārliecināti, ka mūsu klāstā ir termo drukas risinājums, kas ir piemērots jūsu nozarei.

Lūdzu, aizpildiet formu!
Atzīmējot augstāk redzamo lodziņu, jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother jaunumiem, produktiem un pakalpojumiem, nosūtot Jums e-pastu.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu mārketinga komunikācijām, mūsu mārketinga e-pasta ziņojumos noklikšķinot uz “atcelt abonēšanu”.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Jūsu personīgā informācija, ar ko jūs piekrītiet dalīties, tiks izmantota saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku and sīkfailu izmantošanas noteikumiem.

Brother noteikumi un nosacījumi ir pieejami šeit.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā kļūt par Brother partneri, pirms sazināties?

 

Lejuplādējiet mūsu Auto ID partneru programmas brošūru

Vēlaties uzzināt vairāk par Auto ID drukas risinājumiem, kurus piedāvājam?