1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2020
  5. Brother pievienojas 2020 "World's Best Employers" sarakstam

Brother pievienojas 2020 "World's Best Employers" sarakstam

Brotheri Industries, Ltd. (prezidents: Ichiro Sasaki) šodien paziņoja, ka uzņēmums ir iekļauts 2020. gada “Pasaules labāko darba devēju” sarakstā sadarbībā ar Statista. Šis bija ceturtais gada saraksts, un pirmo reizi Brother (Nr. 130) tika ierindots starp 750 daudznacionāliem uzņēmumiem un korporācijām ar centrālajiem birojiem 45 valstīs.

"Mēs esam pagodināti, ka Brother tika minēts kā viens no Pasaules labākajiem darba devējiem," sacīja uzņēmuma prezidents Ichiro Sasaki. "Tas ir apliecinājums mūsu vērtībām un apņēmībai pret mūsu darbiniekiem, kuri katru dienu darbojas Brother "At your side" ētosa vārdā."

Novērtējuma pamatā bija aptaujas rezultāti no 160 000 pilnas slodzes un nepilnas slodzes darba ņēmējiem 58 valstīs, kas strādā uzņēmumos, kuri darbojas dažādās valstīs un reģionos. Aptauju no jūnija līdz jūlijam veica Statista, Vācijas tirgus izpētes firma. Respondenti vērtēja savu vēlmi ieteikt savus darba devējus ģimenei un draugiem, kā arī uzņēmuma atbildes rīcību uz COVID-19 pandēmiju un citiem aspektiem, piemēram, uzņēmuma tēlu, saimniecisko darbību ietekmi, talantu attīstību, dzimumu līdztiesību un sociālo atbildību.

Kopš Brother grupas nodibināšanas uzņēmums ir pārliecinoši uzņēmies izaicinājumus un pielāgojies mainīgajiem laikiem un videi, pastāvīgi turpinot sasniegt jaunus tirgus un attīstīt izaugsmi. Kopš pandēmijas sākuma Brother grupa ir ieviesusi daudzus ar COVID-19 saistītus drošības pasākumus visās uzņēmuma atrašanās vietās, tostarp sejas masku nodrošināšanu darbiniekiem un nepieciešamo procesu un iekšējo noteikumu atjaunināšanu, lai nodrošinātu darbinieku drošību. Mūsu globālo darbaspēku veicina talantīgi cilvēki un sadarbības kultūra, un mēs joprojām esam apņēmības pilni piedāvāt pārredzamus produktu risinājumus ar "At your side" filozofiju attiecība uz klientu.

"Brother nemitīgi cenšas apbalvot, motivēt savus darbiniekus un atpazīt viņu sasniegumus, kā arī radīt jēgpilnus risinājumus, lai uzlabotu un bagātinātu mūsu darbinieku, klientu un kopienu dzīvi," sacīja Sasaki. "Kā globāls darba devējs mēs zinām, ka mūsu vērtības virzīs mūsu pieeju un uzņēmējdarbību. Šī atzinība ir nozīmīga, un tas ir mūsu darbinieku lepnuma brīdis, kuri stādā visā pasaulē Brother grupā.”

Par Brother


Vairāk nekā 100 gadu ilgās inovācijas ir padarījušas Brother par pasaules uzņēmējdarbības risinājumu nodrošinātāju, kāds tas ir šodien. Dibināts kā Yasui Sewing Machines Co Japānā 1908. gadā un vēlāk pārdēvēts par Brother, tagad uzņēmums darbojas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Brother ir nemitīgi pielāgojies, lai attīstītos mainīgā tirgū. No drukas pārvaldības risinājumiem līdz printeriem, skeneriem un marķēšanas ierīcēm. Brother produkti un pakalpojumi ir paredzēti, lai palielinātu efektivitāti, produktivitāti un veicinātu sadarbību darba vietā.