Oriģināla Brother TZe-S251 uzlīmju lentas kasete – melnas drukas, balta, 24mm plata

Brother TZe-S251 melnas drukas, balta uzlīmju lenta– 24mm plata

€ 22,54 iesk. PVN

24mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete

Noturīgam, viegli salasāmam uzlīmju drukas risinājumam

Produkta detaļas

TZeS251_main

Galvenās funkcijas

  • 24mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete
  • Noturīgam, viegli salasāmam uzlīmju drukas risinājumam

Apraksts

Ar patentētu laminētu pārklājumu, šī, melnas drukas, balta uzlīmju lenta tika izstrādāta, lai būtu noturīga pat visskarbākajos apkārtējās vides apstākļos. Nodrošinot izcilu saķeri ar jebkuru virsmu, pateicoties kvalitatīvajai pašlīmējošajai daļai, oriģinālā Brother TZe-S251 uzlīmju lenta ir ideāls risinājums teksturētām virsmām - metāla vai plastmasas virsmām. Darbam ar P-touch uzlīmju printeriem ar TZ vai TZe logotipu uz kasetes pārsega.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Šī TZe-S251 uzlīmju lentas kasete ir stingri testēta, lai nodrošinātu visuzticamāko marķēšanas rezultātu. Ar patentētu laminētu pārklājumu, melnas drukas, balta izturīgā uzlīmju lenta ir veidota, lai izturētu augstas un zemas temperatūras, saules starus, ķimikālijas un noberzumus.

Lai arī standarta pašlīmējošās P-touch TZe uzlīmes ir neticami izturīgas, papildus līmējošās daļas izturība, kas papildina šo uzlīmju lentu ir daudz mīkstāka, kas ļauj uzlīmes vieglāk pielīmēt pie dažādām teksturētām virsmām un palikt pielīmētām ilgāk.

Tas nozīmē, ka Brother TZe-S251 ir izcili piemērota virsmām, kur ir nepieciešama papildus - stingrāka saķere - teksturētām metāla vai plastmasa virsmām vai citām nelīdzenām virsmām.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top