Origināla Brother TZe-FX261 uzlīmju lentes kasete – melna drukas balta, 36mm plata

Brother TZe-FX261 melnas drukas, balta uzlīmju lente - 36mm

€ 28,94 iesk. PVN

36mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina skaidrus un noturīgus rezultātus

Produkta detaļas

TZeFX261_main

Galvenās iezīmes

  • 36mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina skaidrus un noturīgus rezultātus

Apraksts

Šīs uzlīmju lentes ir deāli piemērotas kabeļu, vadu, PVC cauruļu vai visu citu cilindra formas objektu identifikācijas uzlīmju radīšanai. Īpašā līme, kas izmantota Brother TZe-FX261 melnas drukas baltas uzlīmju lentes ražošanā, nodrošina, ka jūsu svarīgās uzlīmes būs noturīgas ilgāk. Saderīgas ar P-Touch uzlīmju printeriem, kam uz lentes kasetes vāka redzams TZ vai TZe logotips.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Paredzētas kabeļu un šķiedru identificēšanai, šīs 36mm Brother TZe-FX261 uzlīmju lentes ir stingri testētas, lai nodrošinātu, ka ID uzlīmes var ātri un efektīvi izdrukāt. 

Ražotas ar speciālu līmi, kas ļauj viegli piestiprināt uzlīmes pie kabeļa, PVC caurules vai cita cilindra formas objekta, Brother TZe-FX261 melnas drukas balta uzlīmju lentes ir piemērota arī izmantošanai uz citām cieši izliektām virsmām, piemēram, caurulēm un trubiņām. Uzlīmi var vai nu atkārtoti aptīt ap kabeli, vai sastiprināt kopā karoga veidā.

Saderīgas ar plašu mūsu P-Touch printeru klāstu, mūsu maināmās laminētās uzlīmes ir izstrādātas, lai būtu noturīgas, un spēj izturēt temperatūras, saules gaismas, ūdens, ķīmisko vielu un abrazīvās iedarbības.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top