Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother HSe-221 termosēžas cauruļveida uzlīmju lentes kasete - melnas drukas, balta - 8.8mm plata

Brother HSe-221 melnas drukas, balta termosēžas cauruļveida uzlīmju lente - 8.8mm

€ 17,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Oriģinālā Brother 8.8mm HSe-221 termosēžas cauruļveida uzlīmju lente ir speciāli radīta noturīgai vadu un kabeļu marķēšanas darbu veikšanai. Ar aptinuma koeficentu 2:1, HSe-221 melnas drukas balta lente ir ieteicama piemērošanai kabeļiem, kuru diametrs ir no 2.6mm līdz 5.1mm. Darbam ar P-touch uzlīmju printeriem, uz kuriem norādīts HS un HSe logotips uz lentes kasetes pārsega.

Galvenās īpašības

  • Vienlaidu garuma uzlīmju rullis, 8.8mm x 1.5m
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother lente
  • Skaidram drukas rezultātam

Apraksts

Šī, 8.8mm platā, melnas drukas, baltā HSe-221 termosēžas cauruļveida lentes kasete ir radīta speciāli vadu un kabeļu  marķēšanas un identifikācijas darbiem, diametrā no 2.6mm-5.1mm.

Kad izprintētā uzlīmes caurule tiek uzlikta uz kabeļa un karsēta ar industriālo fēnu, tā cieši aptinās un pieguļ vadam vai kabelim. Nav nepieciešama līmējošā daļa, kas nozīmē, ka pat siltas temperatūras apstākļos šīs lentas neatlīmēsies no kabeļa virsmas.

Saderīga ar virkni mūsu P-touch printeriem, šī oriģinālā Brother HSe-221 lente ir svarīgs jebkura elektriķa ikdienas darba rīks, kas nodrošina skaidru marķēšanas darbu veikšanu, atbilstoši visām drošības noteikumu ievērošanas prasībām un darba efektīvākai veikšanai.

P-touch TZ-e uzlīmju lentas.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Saderība ar