Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother DR-4000 fotocilindrs

Oriģināls Brother DR-4000 melns fotocilindrs, atsevišķa paka. 30,000 izdrukas.

€ 135,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šis oriģinālais maiņas fotocilindrs ir profesionāli izstrādāts izmantošanai ar Tavu lāzerprinteri. DR-4000 fotocilindrs nodrošina printera spēju nepārtraukti siegt augstākās kvalitātes rezultātus un nodrošināt, ka Tev svarīgie dokumenti tiek atveidoti pienācīgā kvalitātē.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina līdz 30,000 izdruku
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs
  • Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Apraksts

Nodrošini, ka Tavs Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties DR-4000 fotocilindru.

Lai gan var ir pieejamas lētākas alternatīvas, tikai oriģinālais DR-4000 fotocilindrs garantē, ka Tavs aparāts turpina darboties tik ātri un efektīvi, cik nepieciešams.

Atceries, ka Brother izejmateriāli ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris turpina darboties savā vislabākajā kvalitātē, un arī visas garantijas paliek spēkā.

Tādēļ iegādājies DR-4000 fotocilindru no Brother jau šodien, kas ir izstrādāts, lai saglabātu Brother printera  vislabāko darbības kvalitāti un laika gaitā sniegtu labāku lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.