Oriģināls Brother DK-22223 vienlaidu garuma papīra uzlīmju rullis - melnas drukas balta lente - 50mm plata

The Brother DK-22223 melnas drukas balts vienlaidu garuma papīra uzlīmju rullis - 50mm - lente ir 30.48m gara

€ 13,94 iesk. PVN

50mm plata, 30.48m gara

Augstas kvalitātes oriģināls Brother uzlīmju rullis

Skaidram, noturīgam drukas rezultātam

Produkta detaļas

DK22223_main

Galvenās īpašības

  • 50mm plata, 30.48m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother uzlīmju rullis
  • Skaidram, noturīgam drukas rezultātam

Apraksts

Tu vari izbaudīt visa veidu pielāgota garuma uzlīmju veidošanas iespējas, veidojot uzlīmes aploksnēm, mapēm vai norādes plauktiem. DK-22223 vienlaidu papīra uzlīmju lente ir papildināta ar spēcīgu līmi, lai tā veidotu noturīgu saķeri ar virsmu, tādēļ tā būs noderīga gan darba, gan mājas birojā.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Lente ir izcila, lai veidotu plauktu norādes, uzlīmes mapēm vai aploksnēm. Ar DK-22223 Tu vari izbaudīt visu veidu uzlīmju radīšanas iespējas. Lente ir īpaši izstrādāta, lai pielāgotos visām Tavām marķēšanas vajadzībām: vienlaidu garuma papīra lente Tev ļauj radīt jebkāda izmēra uzlīmi, ļaujot to griezt un pielāgot Tev nepieciešamajam garumam.

Tu vari uzlabot kārtību gan mājas, gan darba vidē, pateicoties oriģinālajai versatīlā dizaina melnas drukas baltajai lentei DK-22223. Lentei ir pievienota spēcīga līme, lai nodrošinātu labāku saķeri, un Brother komanda ir stingri pārbaudījusi DK-22223 lenti, lai tās kvalitāte un uzticamība atbilstu visaugstākajiem standartiem.

Izvēloties oriģinālo Brother DK-22223 uzlīmju ruļļa papildinājumu, Tu nodrošināsi vislabāko savas ierīces darbību, iegūstot kristālskaidrus un ilgnoturīgus marķēšanas rezultātus.


 
Back to top