Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother LC426XLY tintes kasetne – dzeltena

Brother LC426XLY dzeltenas tintes kārtridžs – viens iepakojums. 5000 izdrukas.

Meklē kārtridžu, kas nodrošina netraucētu veiktspēju katrā drukāšanas reizē? Brother melnās krāsas LC426XLY tintes kasetne ar noturību pret krāsas izbalēšanu garantē vienmērīgu veiktspēju, uzticamu, augstākās kvalitātes rezultātu no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Brother izcili sabalansētas tintes nodrošina printera netraucētu darbību.

Brother apsver ietekmi uz apkārtējo vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, samazinot atkritumus poligonos. Visa mūsu aparatūra un tintes kasetnes ir izstrādātas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi.
 
Oriģināla Brother LC426XLY tintes kasetne - to vērta katrā drukāšanas reizē.

Galvenās īpašības

  • LC426XLY nodrošina 5000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Oriģināla Brother dzeltenas krāsas lielas ietilpības tintes kasetne, kas nodrošina lielāku drukas apjomu un zemākas vienas izdrukas izmaksas
  • Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas - izcilam drukas rezultātam, ietaupot Jums laiku un naudu
  • Šīs Brother LC426XLY oriģinālās tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju
  • Viedais kārtridžu dizains nodrošina atlikušās tintes pārredzamību

Apraksts

 

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother firmas produktiem to dzīves beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā visa drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pārbaudīta eiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Uzticamība un kvalitātes nodrošināšana

Iespaidīgas krāsas tiek radītas ar Brother bagātīgo krāsu tehnoloģiju ‘Innobella’ pievienojot augstu krāsu dinamiku foto izdrukām. Brother Innobella Ink satur rūpīgi atlasītas ķīmiskās vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un izturību.

Atbalsts ‘at your side’

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother ir vienmēr "at your side". Mēs apņemamies nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Saderība ar

Saderīgie printeri