Oriģināla Brother LC426M tintes kasetne – fuksīna

Brother LC426M fuksīna tintes kasetne – viens iepakojums. 1500 izdrukas.

€ 21,74 iesk. PVN

LC426M nodrošina 1500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother fuksīna tintes kasetne

Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas - izcilai drukai, ietaupot laiku un naudu

Produkta detaļas

LC426M_main

Šīs oriģinālās Brother LC426M tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju

Viedais kārtridžu dizains nodrošina atlikušās tintes pārredzamību

Galvenās īpašības

  • LC426M nodrošina 1500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother fuksīna tintes kasetne
  • Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas - izcilai drukai, ietaupot laiku un naudu
  • Šīs oriģinālās Brother LC426M tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju
  • Viedais kārtridžu dizains nodrošina atlikušās tintes pārredzamību

Apraksts

Meklē kārtridžu, kas nodrošina netraucētu veiktspēju katrā drukāšanas reizē? Brother melnās krāsas LC426M tintes kasetne ar noturību pret krāsas izbalēšanu garantē vienmērīgu veiktspēju, uzticamu, augstākās kvalitātes rezultātu no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Brother izcili sabalansētas tintes nodrošina printera netraucētu darbību.

Brother apsver ietekmi uz apkārtējo vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, samazinot atkritumus poligonos. Visa mūsu aparatūra un tintes kasetnes ir izstrādātas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi.
 
Oriģināla Brother LC426M tintes kasetne - to vērta katrā drukāšanas reizē.

Vairāk par šo produktu...

 
Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pieejamas arī citas krāsas

LC426BK Melna
LC426C Ciāna
LC426Y Dzeltena

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top