Oriģināla Brother LC125XLY tintes kasetne - dzeltena

Brother LC125XLY dzeltenas krāsas lielas ietilpības tintes kasetne – viena iepakojumā. 1,200 izdrukām.

€ 22,90 iesk. PVN

1,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne

Ļauj samazināt atkritumus ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC125XLY_main

Galvenās īpašības

  • 1,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne
  • Ļauj samazināt atkritumus ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī oriģinālā dzeltenas krāsas LC125XLY tintes kasetne, kas ir izstrādāta, lai vienmēr nodrošinātu kvalitatīvu krāsu druku, ir vispiemērotākā Brother printerim. Un, tā kā tā ir lielas ietilpības tintes kasetne, LC125XLY ļaus drukāt ilgāk, saglabājot tādu pašu kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo LC125XLY lielas ietilpības tintes kasetni dzeltenā krāsā, ir stingri pārbaudītas,  lai tās sniegtu klientiem visuzticamāko iespējamo rezultātu. Tā kā tā ir lielas ietilpības kasetne,  LC125XLY kalpo līdz pat divām reizēm ilgāk, bet to kvalitāte ir tikpat izcila.

Lai gan lētākas, neoriģinālas papildināmās kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un to risināšana var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā LC125XLY papildināmā tintes kasetne nodrošina, ka Brother printeris turpina darboties nevainojami, sniedzot vislabāko kvalitāti ilgtermiņā, kā arī papildu sirdsmieru, jo zini, ka Tev ir drukas iekārta, uz kuru vari paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top