Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother LC1100BK tintes kasetne – melna

Brother LC1100BK melnas tintes kasetne – viena kasetne. 450 izdrukām.

€ 22,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Īpaši radīta optimālai veiktspējai, šī oriģinālā Brother LC1100BK tintes kasetne nodrošinās augstas kvalitātes dokumentu izdruku katru reizi. Mūsu, ērti uzstādāmās tintes kasetnes palīdzēs samazināt izmaksas un izlietoto kasetņu nonākšanu atkritumos, vienmēr saglabājot kristāldzidru attēlu un tekstu izdrukas, kas ar laiku neizbalēs.

Galvenās funkcijas

  • 450 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Ar LC1100BK tintes kasteni Tev nevajadzēs taupīt uz kvalitātes rēķina. Ekspertu izstrādāta, lai darbotos nevainojami ar Brother printeri, LC1100BK kasetne nodrošinās vislabākos drukas rezultātus.

Ņemot vērā, ka melnas krāsas tinte tiek izmantota vairāk nekā krāsainas tintes kasetnes, to iespējams būs biežāk jāmaina. Kaut arī lētāku, neoriģinālo izmejmateriālu izmantošana sākuma šķiet lētaks un izdevīgāks variants, šis risinājums ir tikai īstermiņā, jo šie viltotie produkti var izraisīt daudz dažādu bojājumu ierīces darbībā, kā arī pilnībā sabojāt to - kas nav šī riska vērts. Ietaupi ilgtermiņā ar LC1100BK tintes kasetni.

Izvēloties oriģinālo LC1100BK tintes kasetni, nodrošini Brother printera nevainojamu darbību, kā arī iespēju saglabāt garantijas nosacījumus.

Radošanais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!