1. Sākums
 2. Uzlīmju printeri
 3. P-touch CUBE

Viena minūte ir nepieciešama, lai izveidotu skaidras un krāsainas uzlīmes.

Noskaties video un uzzini vairāk.

Brother P-touch CUBE

Veido uzlīmes savā viedtālrunī/planšetdatorā ar bezmaksas Design&Print aplikāciju

Drukā bērnu vārdu nozīmes drēbēm, izmantojot Brother gludināmās lentas vai veido personalizētus novēlējumus īpašiem notikumiem, svētkiem vai dzimšanas dienām, izmantojot dažādās lentas ar rakstiem un noformē savas dāvanas un apsveikumus.

Tas ir vienkārši - lejupielādē bezmaksas aplikāciju un drukā uzlīmes, izmantojot Bluetooth. Lejupielādē P-touch CUBE bukletu (angļu val.) un smelies idejas.

P-touch CUBE buklets


PT-P300BT_campaign_home_image_str350x350px

Uzturi savu mājokli organizētu

Uzturi savu mājokli kārtībā ar Brother P-touch CUBE uzlīmju printeri. Drukā uzlīmes plastmasas ēdienu uzglabāšanas traukiem ledusskapī un saldētavā vai bērnu mantu uzglabāšanas kastēm - Brother P-touch CUBE printeris var tikt izmantots dažāda veida uzlīmju drukai pielietojumam mājās un ne tikai.

Veido un drukā uzlīmes pudelēm / garšvielām / ēdienu uzglabāšanas traukiem / kurpju kastēm utt.

 • Ļauj ģimenes locekļiem viegli orientēties virtuvē. Ar vairāk nekā 64 dažādu veidu, izmēru un platuma uzlīmēm, mājas organizēšana būs pavsam vienkārši veicams uzdevums.
 • Padari bērnu nozaudēto lietu atrašanu daudz vienkāršāku. Ar 1070 simboliem un emociju zīmēm būs vienkārši atrast katrai rotaļlietai savu vietu.
 • Izmanto uzlīmes ne tikai iekštelpu organizēšanai, bet arī ārpus telpām, piemēram, dārzā. TZe uzlīmju izturība ir pārbaudīta un tās ir noturīgas pat visskarbākajos apkārtējās vides apstākļos.

PT-P300BT_campaign_begivenhed_image_str350x350px

Piešķir svētkiem īpašu noskaņu 

Padari savas dāvanas un apsveikumus personiskus. Brother P-touch CUBE uzlīmju printeris ļauj drukāt tekstu uz atlasa lentēm, ko var izmantot dāvanu saiņošanai, atklātnītēm vai dāvanu maisiņiem, kas piešķirs dāvināmajai lietai pārsteidzošu efektu. 

 • Padari bērnu dzimšanas dienu ballītes jautrākas. Pievieno bērnu saldumiem un traukiem krāsainas un rakstainas uzlīmes ar vārdiem.
 • Veido dāvanas personiskākas. Iesaiņo savas dāvanas, izmantojot atlasa lentes ar uz tām uzdrukātu novēlējumu. Izvēlies no piecu krāsu veidiem.
 • Padari svētku galdu pievilcīgāku. Tagad ir iespēja izdrukāt galda vārdu kartītes katram viesim vai arī ēdienu nosaukumiem, tādējādi padarot svētkus aizraujošākus. 

PT-P300BT_campaign_skole_image_str350x350px

Nekādu nozaudētu lietu

Izmanto uzlīmes savu bērnu lietu marķēšanai - gan skolas vecuma bērnu, gan jaunāku - bērnudarza vecuma - ar Brother P-touch CUBE vari drukāt tekstu uz gludināmām lentēm, piestiprinot tās pie bērnu drēbēm, kā arī drukāt krāsainas un interesantas uzlīmes bērnu pusdienu kastītēm vai rakstāmlietu penāļiem un makiem.

 • Padari bērnu drēbju identificēšu par vienkārši veicamu uzdevumu. Izmanto gludināmās lentas, pievienojot vārdu uzlīmes bērnu drēbēm, lai tie tās nenozaudētu.
 • Palīdzi atrast nozaudētās lietas. Lai nebūtu jāmēģina atcerēties, kuru tieši pusdienu kastīti bērns šodien paņēma līdzi uz skolu, izmanto izdrukātas uzlīmes un identificē savu bērnu lietas.
 • Padari elektronikas lietošanu skolā drošāku. Kam pieder šis kalkulators? Vai tas ir tavs planšetdators? Tagad vairs nav jauztraucas par dārgu elektronikas ierīču nozaudēšānu. Izmanto uzlīmes un nomarķē arī elektonikas piederumus, lai nevienam nerastos jautājumi par to, kas ir to īpašnieks.

PT-P300BT_campaign_kontor_image_str350x350px

Organizē biroja vidi un padari to drošu 

Vairs nekādas nekārtības birojā. Organizē savu darba galdu un plauktus, lai dokumentus vairs nevajadzētu meklēt un tie vienmēr būtu viegli atrodami. Izmanto Brother CUBE uzlīmju printeri sava biroja vides organizēšanai, piemēram, izmanto uzlīmes USB zibatmiņas kartēm.

 • Padari dokumentu mapju organizēšanu vienkāršu. Tagad krāsainu un dažāda izmēra uzlīmju druka ir viegli un ātri veicama - visa veida dokumentu mapēm.
 • Padari darbu apstrādes laiku īsāku. Viss, kas ir nepieciešams - uzlīmes dažādās krāsās un izmēros, lai izveidotu labāku pārskatu un ļautu optimizēt klientu apkalpošanu.
 • Padari savu darba vidi drošu. Vairs nekādu nozaudētu atmiņas karšu vai darba piederumu, kuriem nevar atrast īpašnieku. Ar uzlīmju palīdzību biroja lietas un darba aprīkojums vienmēr būs īstajā vietā.