Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Genuine Brother LC223Y Ink Cartridge – Yellow

The Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge – Single Pack. Prints 550 pages.

€ 15,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

For the finest quality printouts every time, choose the Brother LC223Y Ink Cartridge in Yellow. Why risk print problems by buying a non-branded refill cartridge when this genuine Brother supply is guaranteed to keep your printer working at its best?

Key Features

  • Prints 550 pages in accordance with ISO/IEC 24711
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Overview

Available in other colours:

Ensure your Brother printer continues to deliver the exceptional results you’ve come to expect by choosing a LC223Y Ink Cartridge.

Though there may be cheaper replacement alternatives available elsewhere online, only a genuine LC223Y Ink Cartridge guarantees that your machine will continue to perform as quickly and efficiently as it should. 

Remember that using Brother cartridges is the only way to ensure that your printer continues to work at its very best and that any warranty you hold remains valid too.

So order the LC223Y Ink Cartridge in Yellow from Brother today to ensure you get better value for money over time.


 
 
 
 

Compatible with

Saderīgie printeri

Creative Center

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!