Oriģināla Brother TZe-S151 uzlīmju lentes kasete - melnas drukas caurspīdīja, 24mm plata

Brother TZe-S151 melnas drukas caurspīdīga uzlīmju lente - 24mm plata

€ 21,03 iesk. PVN

24mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TZeS151_main

Galvenās iezīmes

  • 24mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Saderīga ar plašu Brother P-touch printeru klāstu, šai oriģinālajai, laminētajai TZe-S151 uzlīmju lentes kasetei ir ļoti plašs pielietojums. Melnas drukas caurspīdīgā lente, vieglās salasāmības dēļ, būs noderīga mājās, birojos un citās darba vietās.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Šī oriģinālā Brother TZe-S151 uzlīmju lentes kasete garantē dzidras, precīzas un viegli salasāmas uzlīmes, kas nepievils ar noturību.

Vienlīdz ērtu mājās, birojā vai darba vietā, šo laminēto melnas drukas caurspīdīgu TZe-S151 uzlīmju lenti var izmantot, lai identificētu visu no mapēm un plauktiem līdz USB zibatmiņām, kabeļiem un citām iekārtām.

Šīs pašlīmējošās laminētās uzlīmes ir izstrādātas, lai izturētu temperatūras svārstības, ķīmisku vielu ietekmi, nodilumu, saules gaismu un iegremdēšanu ūdenī, padarot tās piemērotas gan lietošanai telpās, gan ārpus tām.

TZe lentes kasetes ir ātri un viegli uzstādāmas, un tās ir pieejamas dažādos uzlīmju platumos, krāsās un materiālos - nodrošinot, ka jūsu P-touch iekārta spēj veikt visus jūsu kmarķēšanas uzdevumus.

 

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top