Oriģināla Brother TZe-FX641 uzlīmju lentes kasete – melnas drukas dzeltena, 18mm plata

Brother TZe-FX641 melnas drukas dzeltena uzlīmju lente - 18mm

€ 19,78 iesk. PVN

18mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina skaidrus un noturīgus rezultātus

Produkta detaļas

TZeFX641_main

Galvenās iezīmes

  • 18mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina skaidrus un noturīgus rezultātus

Apraksts

Ideāli piemērota kabeļu, vadu, PVC cauruļu vai citu cilindra formas objektu identifikācijas uzlīmju radīšanai. Īpašā līme, kas izmantota Brother TZe-FX641 melnas drukas dzeltenas uzlīmju lentes ražošanā, ka jūsu svarīgās uzlīmes būs noturīgas ilgāk. Saderīgas ar P-Touch uzlīmju printeriem, kam uz lentes kasetes vāka redzams TZ vai TZe logotips.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Paredzētas kabeļu un šķiedru identificēšanai, šīs 18mm Brother TZe-FX641 uzlīmju lentes ir stingri testētas, lai nodrošinātu, ka ID uzlīmes var ātri un efektīvi izdrukāt. 

Ražotas ar speciālu līmi, kas ļauj viegli novietot uz kabeļa, PVC caurules vai cita cilindra formas objekta, Brother TZe-FX641 melnas drukas dzeltenas uzlīmju lentes ir piemērotas arī izmantošanai uz citām cieši izliektām virsmām, piemēram, caurulēm un trubiņām. Uzlīmi var vai nu atkārtoti aptīt ap kabeli, vai sastiprināt kopā karoga veidā.

Saderīgas ar plašu mūsu P-Touch printeru klāstu, mūsu maināmās laminētās uzlīmes ir izstrādātas, lai būtu noturīgas, un spēj izturēt temperatūras, saules gaismas, ūdens, ķīmisko vielu un abrazīvās iedarbības.

 

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top