Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Brother TZe-CL6 drukas galvas tīrīšanas lentes kasete – 36mm plata

Brother TZe-CL6 drukas galvas tīrīšanas lente – 36mm plata

Izstrādāta izcilam darbam ar Brother P-touch uzlīmju printeriem, šī oriģinālā Brother TZe-CL6 drukas galvas tīrīšanas lenta notīra putekļus un citus netīrumus un atjauno printera darbību optimālai veiktspējai, nodrošinot viegli salasāmu uzlīmju druku. Saderīga izmantošanai Ar TZ un TZe P-touch modeļiem, kas izmanto līdz 36mm/24mm platas lentas.

Galvenās īpašības

  • 36mm plata lente
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother drukas galvas tīrīšanas lentes kasete
  • 100 izmantošanas reizēm

Apraksts

Nepieciešams rīks visiem P-touch uzlīmju printeru lietotājiem, oriģinālā TZe-CL6 drukas galvas tīrīšanas kasete nodrošinās netraucētu ierīces darbību uz izcilu drukas rezultātu.

Putekļi uz ierīces drukas galvas var radīt horizontālas līnijas uz izdrukātajām uzlīmēm, ka arī ietekmē ierīces veiktspēju, drukājot grūti salasāmas uzlīmes.

TZe-CL6 lente notīra visus putekļus un netīrumums no drukas galvas un atjauno printera veiktspēju - nevainojamam reuzltātam.

Regulāri izmantojot šo oriģinālo drukas galvas tīrīšanas lenti savā P-touch ierīcē, nodrošināsi ierīces netraucētu veiktspēju, kā arī skaidru un viegli salasāmu drukas rezultātu, kas būs ilgnoturīgs.

P-touch TZ-e uzlīmju lentas.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Saderība ar