Brother TZe-CL3 drukas galvas tīrīšanas lentes kasete - 12mm plata

Brother TZe-CL3 drukas galvas tīrīšanas lente - 12mm plata

€ 13,89 iesk. PVN

12mm plata lente

Augstas kvalitātes oriģināla Brother drukas galvas tīrīšanas kasete

100 lietošanas reizēm

Produkta detaļas

TZeCL3_main

Galvenās iezīmes

  • 12mm plata lente
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother drukas galvas tīrīšanas kasete
  • 100 lietošanas reizēm

Apraksts

Izstrādāta, lai perfekti strādātu ar mūsu P-Touch uzlīmju drukas iekārtām, šī oriģinālā Brother TZe-CL3 drukas galvas tīrīšanas lente noņem putekļus un gružus, lai atjaunotu printera optimālu veiktspēju un nodrošinātu, ka jūsu uzlīmes vienmēr ir viegli salasāmas. Piemērota lietošanai ar TZ un TZe P-Touch modeļiem, kam der līdz pat 12mm / 24mm platas lentes.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Būtisks rīks P-touch uzlīmju drukas iekārtu lietotājiem, šī oriģinālā TZe-CL3 drukas galvas tīrīšanas lentes kasete palīdz nodrošināt, ka jūsu printeris turpina radīt kvalitatīvu produkciju.

Putekļi uz drukas galvas var izraisīt horizontālās līnijas, kas parādās uz jūsu drukātajām uzlīmēm un ietekmē veiktspēju jūsu iekārtai, padarot jūsu uzlīmes grūti salasāmas.

TZe-CL3 kasete noņem visus putekļus un gružus no jūsu iekārtas drukas galvas, lai atjaunotu savas iekārtas optimālo drukas veiktspēju.

Regulāri izmantojot šo oriģinālo tīrīšanas lenti uz jūsu P-touch printeri, jūs nodrošināsiet, ka jūsu iekārta turpina sniegt rezultātus, kas ir skaidrs, salasāms un ilglaicīgs.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top