Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TZe-B31 uzlīmju lentas kasete – fluorescējošas drukas, oranža, 12mm plata

Brother TZe-B31 melnas drukas, fluorescējoši oranža uzlīmju lenta – 12mm plata

€ 18,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Izcila lenta uzmanību piesaistošu uzlīmju veidošanai, šī, oriģinālā Brother TZe -B31 melnas drukas, fluorescējoši oranža uzlīmju lenta ir ideāls risinājums svarīgas informācijas norādēm - brīdinājuma zīmēm vai speciālistu aprīkojuma identifikācijai. TZe B31 izmantošana nozīmēs svarīgu lietu ātru identifikāciju jebkurā situācijā. Izmantošanai ar P-touch uzlīmju printeriem, uz kuru lentas kasetes pārsega ir norādīts TZ vai TZe logtips.

Galvenās funkcijas

  • 12mm plata, 5m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete
  • Skaidri salasāmam un izturīgam rezultātam

Apraksts

Fluorescējošā, skaidri saskatāmā uzlīmju lenta ir perfekts risinājums svarīgas informācijas izvietošanai - brīdinājuma zīmju veidošanai vai speciālistu aprīkojuma identifikācijai - neparedzētiem gadījumiem.

TZe-B31 12mm uzlīmju lentas kasete ir stingri testēta - visuzticamākajam un izturīgākajam rezultātam.

Izmantojot Brother TZe-B31 melnas drukas, fluorescējoši oranžo uzlīmju lentu, varēsi būt drošs, ka teksts neizplūdīs un neizsmērēsies, pateicoties mūsu patentētajai laminēšanas tehnoloģijai - uzlīmēm, kas iztur temperatūras maiņas, mitrumu un tiešus saules starus, kā arī dažāda veida nobrāzumus.

Izvēloties oriģinālo Brother TZe-B31 uzlīmju lentu, nodrošināsi arī savas ierīces izcilu veiktspēju un uzlīmju drukas rezultātu, kas būs izturīgs un ilgnoturīgs.

P-touch TZ-e uzlīmju lentas.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Saderība ar