Oriģinālā Brother TZe-231 uzlīmju lentes kasete – melnas drukas, balta, 12mm plata

Brother TZe-231 melnas drukas, balta uzlīmju lente – 12mm plata

€ 13,89 iesk. PVN

12mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes, oriģināla Brother uzlīmju lente

Noturīgām, viegli salasāmām uzlīmēm

Produkta detaļas

TZe231_main

Galvenās funkcijas

  • 12mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes, oriģināla Brother uzlīmju lente
  • Noturīgām, viegli salasāmām uzlīmēm

Apraksts

Saderīga ar virkni Brother P-touch uzlīmju printeriem, šī oriģinālā laminētā TZe-231 uzlīmju lentes kasete ir ļoti pielāgojams marēķēšanas risinājums, pateicoties viegli salasāmajai melnas drukas baltajai lentei - tāpēc tā būs noderīga izmantošanai gan mājās, gan birojā.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Oriģinālā Brother TZe-231 uzlīmju lentes kasete garantēs skaidru un viegli salasāmu uzlīmju drukas rezultātu, kas ar laiku neizbalēs un būs noturīgs.

Parocīga lietošanai gan mājās, gan birojā un pat noliktavās, šī laminētā melnas drukas, balta TZe-231 uzlīmju lente var tikt izmantota dažāda satura identifikācijai - dokumentu mapēm, plauktiem, USB atmiņas kartēm, kā arī kabeļiem, vadiem un citam aprīkojumam.

Pašlīmējošās, laminētās uzlīmes tika veidotas, lai būtu noturīgas dažādās temperatūras amplitūdās, pret ķimikālijām, nobrāzumiem, tiešiem saules stariem un pat pilnīgai iegremdēšanai ūdenī, kas tās padara par pilnībā pielāgojamām lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.

TZe uzlīmju lentes kasetes ir ātri un vienkārši uzstādāmas un ir pieejamas dažādos izmēros un krāsās, nodrošinot P-touch ierīces atbilstību visām lietotāja prasībām.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top