Oriģināla Brother TX-531 uzlīmju lentes kasete - melnas drukas, zila, 12mm plata

Brother TX-531 melnas drukas, zila uzlīmju lente - 12mm plata

€ 27,74 iesk. PVN

12mm plata, 15m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TX531_main

Galvenās iezīmes

  • 12mm plata, 15m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Izstrādāta, lai būtu izturīga dažādās temperatūrās un apkārtējās vidēs, šī pielāgojamā TX-531 uzlīmju lenta nodrošinās izturīgu uzlīmju druku. Laminētās melnas drukas, zilās uzlīmes var izmantot jebkur un visu - gan mājās, gan birojā un ne tikai. Saderīga ar P-touch uzlīmju printeriem, kam uz lentes kasetes vāka ir redzams TX logotips.

Apraksts

Oriģinālā Brother TX-531 uzlīmju lentas kasete garantēs izturīgas uzlīmes, kas būs ilglaicīgas. Katra uzlīme sastāv no vairākiem slāņiem, kas ir izturīga jebkurā vidē un temperatūras amplitūdās. Pielāgojamā TX-531 uzlīmju lenta saglabāsies tikpat skaidri salasāma, kā dienā, kad tika uzlīmēta.

UV staru un mitruma izturīga, TX-531 lenta spēj izturēt dažādas ķīmiskas vielas, nobrāzumus, saules gaismu un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī. Piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, pašlīmējošā TX-531 laminētā uzlīmju lenta ir plaši testēta un var tikt izmantota jebkurā vietā.

TX-531 ir izcils risinājums dažādu lietu identifikācijai un marķēšanai - plauktiem, dokumentu mapēm, uzglabāšanas kastēm un kabeļiem - birojā, darba vietā vai mājās. Saderīga ar P-touch uzlīmju printeriem, kam redzams TX logotips uz lentes kasešu vāka, TX-531 lente piedāvā veiktspēju un daudzpusību, kas nepieciešama, lai pabeigtu gandrīz jebkuru marķēšanas uzdevumu.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top