Oriģināla Brother TX-431 uzlīmju lentes kasete - melnas drukas, sarkana, 12mm plata

Brother TX-431 melnas drukas, sarkana uzlīmju lente - 12mm plata

€ 27,74 iesk. PVN

12mm plata, 15m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TX431_main

Galvenās iezīmes

  • 12mm plata, 15m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Izstrādāta, lai būtu izturīga dažādās temperatūrās un apkārtējās vidēs, šī pielāgojamā TX-431 uzlīmju lenta nodrošinās izturīgu uzlīmju druku. Melnas drukas, sarkanās, glancētās uzlīmes var tikt izmantotas jebkurā vietā un uz jebkurām virsmām - mājās birojā vai citās darba vietās.

Apraksts

Oriģinālā Brother TX-431 uzlīmju lentas kasete garantēs izturīgas uzlīmes, kas būs ilglaicīgas. Katra uzlīme sastāv no vairākiem slāņiem, kas ir izturīga jebkurā vidē un temperatūras amplitūdās. Pielāgojamā TX-431 uzlīmju lenta saglabāsies tikpat skaidri salasāma, kā dienā, kad tika uzlīmēta.

UV staru un mitruma izturīga, TX-431 lenta spēj izturēt dažādas ķīmiskas vielas, nobrāzumus, saules gaismu un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī.

TX-431 ir izcils risinājums dažādu lietu identifikācijai un marķēšanai - plauktiem, dokumentu mapēm, uzglabāšanas kastēm un kabeļiem - birojā, darba vietā vai mājās. Piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, pašlīmējošā TX-431 laminētā uzlīmju lenta ir plaši testēta un var tikt izmantota jebkurā vietā.

TX-431 uzlīmju lenta ir saderīga ar virkni mūsu P-touch uzlīmju printeriem un sniedz augstas kvalitātes marķēšanas risinājumu un veiktspēju - jebkuram marķēšanas darbam.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top