Oriģinālā Brother TX-251 uzlīmju lentas kasete – melnas drukas, balta - 24mm plata

Brother TX-251 melnas drukas, balta uzlīmju lenta – 24mm plata

€ 38,75 iesk. PVN

24mm plata, 15m gara

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother uzlīmju kasete

Nodrošina izturīgus, viegli salasāmus marķēšanas darbu rezultātus

Produkta detaļas

TX251_main

Galvenās funkcijas

  • 24mm plata, 15m gara
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother uzlīmju kasete
  • Nodrošina izturīgus, viegli salasāmus marķēšanas darbu rezultātus

Apraksts

Izstrādāta, lai būtu izturīga dažādās temperatūrās un apkārtējās vidēs, šī pielāgojamā TX-251 uzlīmju lenta nodrošinās izturīgu uzlīmju druku. Melnas drukas, baltās, glancētās uzlīmes var tikt izmantotas jebkurā vietā un uz jebkurām virsmām - mājās birojā vai citās darba vietās.

Vairāk par šo produktu...

Oriģinālā Brother TX-251 uzlīmju lentas kasete garantēs izturīgas uzlīmes, kas ar laiku neizbalēs. Katra uzlīme sastāv no vairākiem slāņiem, kas ir izturīga jebkurā vidē un temperatūras amplitūdās. Pielāgojamā TX-251 uzlīmju lenta saglabāsies tikpat skaidri salasāma, kā dienā, kad tika uzlīmēta.

UV staru un mitruma izturīga, TX-251 lenta spēj izturēt dažādas ķīmiskas vielas, nobrāzumus, saules gaismu un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī.  

TX-251 ir izcils risinājums dažādu lietu identifikācijai un marķēšanai - plauktiem, dokumentu mapēm, uzglabāšanas kastēm un kabeļiem - birojā, darba vietā vai mājās. Piemērotas lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, pašlīmējošā TX-251 laminētā uzlīmju lenta ir plaši testēta un var tikt izmantota jebkurā vietā.

TX-251 uzlīmju lenta ir saderīga ar virkni mūsu P-touch uzlīmju printeriem un sniedz augstas kvalitātes marķēšanas risinājumu un veiktspēju - jebkuram marķēšanas darbam.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top