Oriģināla Brother TX-151 uzlīmju lentes kasete - melnas drukas caurspīdīga, 24mm plata

Brother TX-151 melnas drukas caurspīdīga uzlīmju lente - 24mm plata

€ 36,01 iesk. PVN

24mm plata, 15m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TX151_main

Galvenās iezīmes

  • 24mm plata, 15m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Izstrādāta, lai būtu izturīga dažādās temperatūrās un apkārtējās vidēs, šī pielāgojamā TX-151 uzlīmju lente nodrošinās izturīgu uzlīmju druku. Melnas drukas, caurspīdīgās, glancētās uzlīmes var tikt izmantotas jebkurā vietā un uz jebkurām virsmām - mājās birojā vai citās darba vietās.

Apraksts

Oriģinālā Brother TX-151 uzlīmju lentes kasete garantēs izturīgas uzlīmes, kas būs ilglaicīgas. Katra uzlīme sastāv no vairākiem slāņiem, kas ir izturīga jebkurā vidē un temperatūras amplitūdās. Pielāgojamā TX-151 uzlīmju lente saglabāsies tikpat skaidri salasāma, kā dienā, kad tika uzlīmēta. 

UV staru un mitruma izturīga, TX-151 lente spēj izturēt dažādas ķīmiskas vielas, nobrāzumus, saules gaismu un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī.

TX-151 ir izcils risinājums dažādu lietu identifikācijai un marķēšanai - plauktiem, dokumentu mapēm, uzglabāšanas kastēm un kabeļiem - birojā, darba vietā vai mājās. Piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, pašlīmējošā TX-151 laminētā uzlīmju lente ir plaši testēta un var tikt izmantota jebkurā vietā.

TX-151 uzlīmju lente ir saderīga ar virkni mūsu P-touch uzlīmju printeriem un sniedz augstas kvalitātes marķēšanas risinājumu un veiktspēju - jebkuram marķēšanas darbam.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top