Oriģināla Brother TX-141 uzlīmju lentes kasete - melnas drukas caurspīdīja, 18mm plata

Brother TX-141 melnas drukas caurspīdīga uzlīmju lente - 18mm plata

€ 30,45 iesk. PVN

18mm plata, 15m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TX141_main

Galvenās iezīmes

  • 18mm plata, 15m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Izstrādāta, lai būtu izturīga dažādās temperatūrās un apkārtējās vidēs, šī pielāgojamā TX-141 uzlīmju lenta nodrošinās izturīgu uzlīmju druku. Melnas drukas, caurspīdīgās, glancētās uzlīmes var tikt izmantotas jebkurā vietā un uz jebkurām virsmām - mājās birojā vai citās darba vietās.

Apraksts

Oriģinālā Brother TX-141 uzlīmju lentas kasete garantēs izturīgas uzlīmes, kas būs ilglaicīgas. Katra uzlīme sastāv no vairākiem slāņiem, kas ir izturīga jebkurā vidē un temperatūras amplitūdās. Pielāgojamā TX-141 uzlīmju lenta saglabāsies tikpat skaidri salasāma, kā dienā, kad tika uzlīmēta.

UV staru un mitruma izturīga, TX-141 lenta spēj izturēt dažādas ķīmiskas vielas, nobrāzumus, saules gaismu un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī.

TX-141 ir izcils risinājums dažādu lietu identifikācijai un marķēšanai - plauktiem, dokumentu mapēm, uzglabāšanas kastēm un kabeļiem - birojā, darba vietā vai mājās. Piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, pašlīmējošā TX-141 laminētā uzlīmju lenta ir plaši testēta un var tikt izmantota jebkurā vietā.

TX-141 uzlīmju lenta ir saderīga ar virkni mūsu P-touch uzlīmju printeriem un sniedz augstas kvalitātes marķēšanas risinājumu un veiktspēju - jebkuram marķēšanas darbam.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top